Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, virág vagy egy ékszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, virág vagy egy ékszer a szebb ajándék? Melyiknek örültök jobban?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 14:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

minkdettő szép gesztus és embere váltogatja. Van nő, aki utálja, hogy élő virágot levágnak és úgymond "megölik". Van aki meg az ékszerrel van úgy, hogy nem is hord nagyon, vagy ez egy nagyon komoly ajándék, talán túl komoly, meg lehet hogy az ízlést sem találja el az ember fia.

Én mindkettőenk nagyon örülök, de az ékszert le kéne előtte egyzetetni velem, mert van egy ízlésem és ha nem tetszik, nem hordom. :D

2019. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, első randin a virág de évfordulóra jöhet az ékszer is. Én egyébként az ékszerre szavazok de ha bárki ékszert venne nekem az első évfordulónk előtt attól szerintem menekülnék, túl rámenősnek gondolnám mert azért az egy komolyabb ajándék.

Az pedig mellékes, hogy nekem pl fém / nikkel allergiám van, így nálam csak hipoallergén, jó minőségű ékszer jöhet szóba, a bizsuk legnagyobb része nem. Ilyeneket érdemes tudni.

2019. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Csoki, gumicukor, chips. Nálam ezek a nyerők!
2019. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Virág és kaja. :D Meg esetleg valami, ami személyes preferencia, az meg inkább lányfüggő. De én utóbbinak szoktam örülni a leginkább.


Az ékszer necces. Ha nem tetszik, azért, ha drága, azért... Benne van a srác csomó pénze esetleg indokolatlanul, hordani nem akarod/mered, eladni meg milyen már... Nagyon nem tartom jó befektetésnek. Kivéve az eljegyzési gyűrű :)))


Egyébként én a legjobban egy tollnak örültem a páromtól meg egy gumi edzőszalag készletnek. Erre értettem a preferenciákat. Nekem az írószer a mániám és szeretek edzeni, a szalagjaimat meg szaggatom... Figyelte, hogy mi kell nekem és azt adta. Szerintem ez jelenti a legtöbbet.

2019. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
#2-vel teljesen egyetértek. Első randi, vagy valami apróbb alkalom esetén a virág tökéletes. Évfordulóra, vagy ha már több éve együtt vannak akár karácsonyra jöhet az ékszer.
2019. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Milyen alkalomra?
2019. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Virágból bárminek örülök, akár kerti v. szobanövény, csak ne vágott legyen.

Ékszert nem nagyon viselek ill. váltogatok, az számomra nem fontos.

2019. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, melyiket szereti jobban és milyen alkalomra. Ha mondjuk szülinapra, akkor lehet mindkettő. Ha “csak úgy” én az ékszert preferálnám (feltéve, hogy ismeri az ízlésemet), de mondom, ez szubjektív, egyénfüggő dolog.
2019. nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Ékszer jobb, gyűlölöm a gazt. Úgyis a kukában köt ki, akkor meg minek?
2019. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

A kapcsolat idejétől és komlyságától függ.


De az ékszert preferálom. Mondjuk erősen plusz pont,ha ismeri (odafigyel) az ízlésem.

2019. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!