Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Hogy reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy reagálnátok ha a párotok közölné hogy az exenek szebb melle van mint neked? 20/L

Figyelt kérdés
Sajnos elszólta magát.. nem akart megbántani de sikerült..

2019. jún. 16. 10:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván érthető, hogy miért sértő, de nem nagyon tudom mit lehet ilyesmire reagálni..
2019. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tudnátok folytatni a kapcsolatot? Most úgy érzem nem megy :/ de lehet én reagálom tul
2019. jún. 16. 10:20
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Meg tudnám bocsátani, ha 100%ig biztos lennék benne, hogy véletlen volt az elszólás. Bár érdekes módon ha én szeretek valakit oda tudok figyelni arra, hogy ne mondjak ilyen bántó, megalázó dolgot. Pl az expasimnak nagyobb farka volt, mint a mostaninak, de soha nem tudnék elképzelni olyan helyzetet, ahol ezt véletlenül kimondom.
2019. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg onnantól kezdve érdektelen lenne számomra.

Kiábrándító ilyet hallani attól, aki elvileg szeret.


Elgondolkoznék rajta, hogy biztos egymást kerestük-e...?

2019. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11%
Ha ezert otthagynad, akkor meg eleg eretlen vagy.
2019. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A párom exének nagyobb volt a melle mint nekem, és ezt a páromtól tudom. Szereti a mellszexet, és ennek kapcsán jött fel szóra, de engem nem hozott lázba. Ha nem tetszik neki amit nyújtani tudok, nyitva az ajtó. Ezen változtatni nem akarok (és nem is tudok). Legyen tartásod, fogadd el magad, keress magadban olyan tulajdonságot, adottságot amit szeretsz és arra fókuszálj. El kell tudni fogadni, hogy mindig lesznek nálunk szebbek, okosabbak, ügyesebbek. Amiben lehet, abban fejlődni kell, de nem minden áron. Én ezt vallom. :) Nem vagyok egy fullos csaj, de ezzel a felfogással úgy gondolom nincsenek önértékelési problémáim, és ha valakinek nem tetszik rajtam valami nem vág a földhöz. Ajánlom neked is, sokat segít a boldog élethez! :)
2019. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám én se folytatni
2019. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%

Gáznak gáz, de azért nem akkora kaliberű bűn, hogx szakításhoz vezessen (ha amúgy egyébként nem ilyen tapló).

Kevés a kicsit is normális fazon, úgyhogy jól gondold át, be akarsz-e állni a szinglik közé.

2019. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
El nem tudom képzelni, hogy ilyet hogy lehet véletlen odaszúrni.
2019. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

"jól gondold át, be akarsz-e állni a szinglik közé."


Hiába próbálkozol, nem fogod itt elhitetni senkivel, hogy szinglinek lenni szívás. Azok az idők elmúltak.

2019. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!