Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek fontosabb, hogy megfeleljenek a párjuknak? Vagy a férfiak csak nem szeretik a tudtunkra adni?

Figyelt kérdés
A párom kijelentette, hogy izmosodnia kell, hogy tetszen a nőken...Kérdeztem "Nem nekem akarsz tetszeni?"A válasz, hogy én bárhogy szeretem őt.Én pedig fogyózom meg tornázok, hogy jól nézzek ki és neki tetszek.Ő sem hagyja el magát mellettem, csak ez a megjegyzés...Azt mondta ne vegyem komolyan, mert ezek csak szavak voltak amit mondott.Hogy gondolkodnak ezek a férfiak??
2007. dec. 18. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes amit írsz.

Az én párom nem mond ilyeket.

Őszintén megmondom, nálam ez válóok lenne.

Nem tudom milyen a ti kapcsolatotok, de gondolom nem nyitott. É mi az, hogy ezek csak szavak? Ha már egyszer kimondta és jól megbántott vele, akkor ezek már nem csak szavak....és ez az amit egyik pasi sem fog megérteni. Szerintük nem az ő gondolkozásukkal van a baj, hanem a nőket nem lehet érteni. Szerintük mi fújunk fel mindent és persze folyamatosa félreértjük őket.

Szerintem vágj vissza neki. Csináltass új frizurát, vegyél fel szexi ruhát és mond, hogy tetszeni akarsz a kollégáidnak. Lehet, hogy a guta meg fogja ütni, olyan féltékeny lesz....:)))

2007. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Éppen vizsgázni készültem,amikor a párom megkérdezte,h hova ilyen csinosan.Rámosolyogtam,és közöltem vele,h megyek pasizni,kívánjon szerencsét.Természetesen mindketten tudtuk,h csak vicceltem,hiszen ő is tudott a vizsgámról.

Amúgy én sosem neki akartam tetszeni,hanem az a fontos,h én érezzem jól magam a bőrömben.Babát várunk,és a múlt hónapban kicsit többet kaptam fel,mint kellene,erre ő mondta,h ne aggódjak,meg sem látszik rajtam,de engem borzasztóan zavar a dolog.Neki tetszem nagyobb fenékkel is,de engem zavar.Nem neki akarok megfelelni.

Viszont neked kell ismerni a palit,h mennyire lehet egy ilyet tőle viccnek venni.Lehet ő is annak szánta, csak te gondolod másként.Neked kell ismerni,h mennyire hűséges.Így látatlanban nehéz zt vagy azt mondani,mert mi van,ha nagyon mellé fogok...

2007. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy a pasid elégedetlen magával, és ez a szöveg csak arra lett volna jó hogy egy kis dicséretet kicsikarjon tőled? Vagy csak azt várta válaszul, hogy igen, én sörhassal és kopaszon is szeretni foglak.


Azért jutott ez eszembe, mert a kapcsolatunk elején a páromnak hullani kezdett a haja. Teljesen kiakadt, hogy most mi lesz??? Erre megnyugtattam: nem a hajadért szeretlek, szeretni foglak akkor is ha kopasz leszel! Ő persze akkor kiakadt, hogy dehogy akar ő kopasz lenni! Mivel látta, hogy én ugyan nem számolgatom miden este, hány hajszála maradt meg, lekerült ez a téma a napirendről. Azóta elmúltunk 10 éves házasok....

2007. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim is állandóan fogyózik,hogy elérje a versenysúlyát,és hiába modnom neki,hogy nekem így is tetszel:én is kérdeztem tőle,hogy nem aza lényeg h nekem tetszedjél,de azt mondta ő úgy érzi magát jól.
2007. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy a féfiakban kevesebb görcs meg gátlás van, mint a nőkben? Gondolod rájuk nem hatnak a plakátok, reklámok, sztárfotók? Ők is azt élik meg, hogy sosem tudnak elég izmosak, elég szőrtelenek (éppen ez a divat) elég gazdagok lenni. Csak... ők nem nagyon beszélhetnek erről. Hiszen a férfiak nagy részét úgy nevelték, hogy a cicoma, a külsőségek csak a nőknek fontosak, egy igazi férfi ezekkel nem törődik.

Persze, hogy tetszeni akar neked. És azt is szeretné ha másoknak tetszene. És azt is szeretné ha te látnád, hogy másoknak is tetszik és értékeléd, hogy micsoda főnyeremény is ő. :))))a "nekem bárhogyan tetszel" nem csak az elfogadást takarja, hanem kicsit a "nekem mindegy"-et is. Némi közönyt érzékelhet az aki az elismerést, a törődést a figyelmet áhitozza.

Felesleges elkezdened féltékenykedve rágódni! Lazíts!! Dícsérd. Viccesen játsz rá az ő macsóságára. Hadd lubickoljon. Hidd el, hálás lesz érte.:) Hálás és hűséges. :)))

2007. dec. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

önbizalomhiány- több elismerésre vágyik tőled, nekik is pontosan olyan szükségletük van a bókokra mint a nőknek...

persze vannak kivételek

egy burkolt vicces formában közölte veled, mire vágyik...

"a bárhogy szeretlek" elcsépelt nincs benne semmi

2007. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!