Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci pici fia harcol, azzal,hogy az anyja nem szereti ,hogy a nővel maradjon, de a párja meg képes legalább arra,hogy a srácot lebeszélje a szakitásról, de érzelmileg képtelen leválni az anyjáról? (Ilyenkor mi a teendő tanács amivel segithetek...)

Figyelt kérdés
...hogy könnyebben leváljon az anyuciról.

#Anyuci fia #Anyu kedvenc
2020. nov. 29. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Jó lenne, ha apuci pici lánya megtanulna értelmesen kérdést kiírni. Csak egy tipp.
2020. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mióta vagyok anyuci pici lánya 😂 26N vagyok , de mindegy azért mert ilyen az írásképem még nem vagyok anyuci pici lánya, de mindegy is
2020. nov. 29. 18:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Legalább értelmes választ kérek nem elemezni, hogy írás képtelen vagyok e-.
2020. nov. 29. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ahhoz először kéne egy értelmes kérdés.
2020. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Vezesd rá finoman, hogy a szülőkről le kell válni és hogy milyen hátránya van az életének a kapcsolatának ha nem teszi. Például cikkekkel. Ha ez nem segít akkor pszichológus.

Sajnos egyik sem fog egyik napról a másikra menni.

2020. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Anyuci pici fiával kb másfél hónapja mentem szét. Pont anyuci miatt.

Nem tudott levállni az anyjáról. Csak ő tud ezen segíteni és változtatni, persze csak ha akar. Te nem tudsz mit csinálni.

2020. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kifogtad a királyfit?

Hát akkor viseld el az anyakirálynét is.

2020. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!