Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Ezt miert csinalj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ezt miert csinalja ? Vgy van ennek ertelme? Valami tanács?? Esetleg tapasztalt valaki ilyesmit vgy volt benne resze ??

Figyelt kérdés

Van egy srac 3 honapja. akivel 2 het mulva lessz az elso talalkozasunk..

Tok jo fej meg komoly is es oszinte csak vannak rossz huzasai amit nm ertek..

Pl az elvarasok:szep legyen az arca..

Ne legyen molett.. InkabbLegyen vekony es csinos..

Egyenes legyen haja..

Ne cigizen.. Legyen jo az agyban mert az is ngyon szamit... Legyen elet celja..Stb..

Beszelgetunk videocheten meg telon meg minden hasonlo modon ahogy csak lehet.. en ngyon meg kedveltem..

De miert mondja el nkm pl:hgy edzo teremben van egy csaj aki csinos es ha ranez akkor jobban megy az edzes... mikozben beszelunk telon mindig kijelenti hgy milyen szep es csinos lanyok vannak ott ahol eppen most van..

Szokott beszelni neha exevel is.. De nkm aki van fiu haverom akivel egyutt nottunk fel arra pedig feltekeny...

Aztan mindig mondja fontos vgyok neki. de ma feltettem nki egy kerdest. hgy mivan ha nm jovok be nki eloben es hgy nm lenne e rossz neki vgy bánná e meg hgy ezt az idot velem toltotte minden nap reggeltol estig..

A valasz az volt erre:

"Nem ilyen nincs"

Aztan egyszer csak azt mondta..

"Miert bankodna akkor en erre ő pedig arra.. Kulon utakon jarnank..."

Pedig mindent komolyan vesz es ezeket megsem ertem benne..


2020. júl. 6. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
felejtős.
2020. júl. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alakkal szóba sem állnék, nemhogy randira menjek, főleg 3 hónap után.
2020. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Egyik mondatban leírod hogy tök jófej aztán szapulod hogy mi nem tetszik rajt. Meg komoly is, de azt mondogatja milyen nőket nézeget. Ez egy buta páva. Biztos hogy nem a személyisége tetszik, minket ne akarjál már átverni.

Annyit tudok segíteni hogy elmondom hogy rettentő nehéz olvasni ahogyan írsz.

2020. júl. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszi észre, hogy ő csinálja azokat, amiket másban kifogásol.

Mondani kéne neki.

2020. júl. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerek még, aki vagy ekkora tuskó, vagy így játszmázik.

De ő szerintem az a fajta, aki egonövelésre használ. Jelenleg te vagy az, akivel poliroztatja magát, így kétlem, hogy komolyan akarna bármit is.

2020. júl. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"políroztatja magát" XD
2020. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

vagy inkább políroztatná :D


5-ös voltam

2020. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Off

Tudom, hogy öreg vagyok. De ez a magánhangzó-kihagyásos írásmód borzasztóan primitív és idegesítő számomra. Annak idején azért találták ki az sms-rövidítéseket, hogy beleférjen a 64 karakterbe az üzenet. Itt nem kell spórolni a karakterekkel, viszont meg lehetne tisztelni a többieket azzal, hogy normálisan írsz.

On

Felejtős a pasi.

2020. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!