Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok? Valami tanács?

Figyelt kérdés

1 éve van párom. Igazából részemről sosem volt az a nagy szerelem amiről mindig is álmodoztam. Nagyon szeretem,de nem tudom szerelemnek nevezhető e. Lehet talán nagy szeretetnek.


Mindig figyelmes,rendes volt velem. Fordítva szintén. Valahol legbelül mindig tudtam hogy ez nem az a szerelem amit vártam. Valójában gyávának nevezném saját magam,mert nem merek lépni. Nem merem a biztosat elengedni. Tudom hogy mindent megtenne értem,tudom hogy a jövőben mindent megtenne azért hogy igazi apa,szerető legyen.


Nem tudom hogy megéri e egy életet leélni olyan mellett akivel sosem lesz nagy szerelem (én részemről) Tudom hogy neki én vagyok az igazi,nagyon szerelmes belém.

Viszont ha elengedem,tudom hogy nem találok még egy ilyen jó embert.

N.21


2020. júl. 18. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még! :) Találkozol majd olyannal, akinél érezni fogod azt a bizonyos nagy szerelmet. Így a srácnak is csak húzod az idejét.
2020. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt érzed, akkor tutira el fogod hagyni előbb vagy utóbb. És meg fogod bánni, de nem rögtön, hanem későbbi tapasztalat után, amikor rájössz, hogy a nagy szenvedélyes szerelem nem ér többet egy nyugodt, megbízható, szeretetteljes kapcsolatnál. Ráadásul, lehet hogy ott csak nagy szerelmes lila köd lesz, viszont az igazán fontos kérdésekben egyáltalán nem az, amire vágysz.
2020. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hagyd ott. mindenki megérdemli a boldogságot
2020. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!