Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetünk még? Van rá esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetünk még? Van rá esély?

Figyelt kérdés
Van egy srác.Kb másfél hónapja ismerkedünk.Több randi is volt már.Meg akart csókolni egyik este,de én valahogy elfordítottam a fejemet.Nagyon rosszul esett neki,láttam rajta.Mondta is másnap,hogy ügyesen "hárítottam".Akkor még nem voltam biztos benne,hogy akarom őt.Most meg őrülten hiányzik.Vasárnap találkozunk,kimegyek egy barátnőmmel az egyik meccsére.Azt tervezem most én próbálkozom majd a csókkal.
2010. aug. 11. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Egészségedre.
2010. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
neked is -.-
2010. aug. 11. 17:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Kösz. De ha gondolod írhatom azt is, hogy van esély. Biztos jobb lesz neked ettől.
2010. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod nyugodtan,mondjuk szerintem elsőre nem fogja érteni,hogy mit is akarsz.Azon sem lennék meglepődve,ha egy olyan kérdést olvasnánk nemsokára,hogy a lány most csak szórakozott vagy mi?Egyértelműen add a tudtára,hogy te komolyan gondolod és kapcsolatot is akarsz,abban a szent pillanatban.
2010. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 StephanieXx ***** válasza:

Egydül menj ki a meccsre,ne egy barátnöddel.

Ne akard megcsókolni szerintem,viselkedj ahogy szoktál,légy kedves Vele,és majd Ő !! akarjon megcsókolni.

Nehogy meghátráljon.Hagyni kell a fiúkat,próbálkozzanak csak..,és udvaroljnak.

2010. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jobb lesz nekem ettől? -.-

b*zdmeg!csak a kérdésemre akarok választ kapni!

2010. aug. 11. 17:42
 7/10 A kérdező kommentje:
a többieknek köszönöm! :D
2010. aug. 11. 17:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Arra kaptál. Van esélyed. Összejöhettek. Megfelel?
2010. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megfelel.Ez mért nem ment elsőre a normális válaszadás?Szemétkedni kellett mi? -.- xD
2010. aug. 11. 18:04
 10/10 A kérdező kommentje:

ez-

...mielő ebbe is belekötnél valahogy! :D

2010. aug. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!