Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom újra akarta kezdeni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom újra akarta kezdeni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Hètvégén romantikus hétvégét csapott stb. Szuper volt vele.

Erre fel tegnap egybetüt nem írt. ( hétfö este irtam neki valamit nem válaszolt) tegnap vártam ö írjon. Semmi. És még ma se.

Gondolkodtam megírom neki hagyjuk a fenébe így nincs értelme, vagy várjam meg mikor jutok az eszébe esetleg.


2020. dec. 2. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szó nélkül engedd el.

Te sem érdekled láthatóan, téged se érdekeljen.

2020. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Aztán a mellékág megint belépett.


Nem szabad magad lealacsonyítani, hogy ha éppen nincs más,

akkor elővegyen.


Letiltanám mindenünnen.

2020. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy ő nem érezte olyan szupernek a dolgot, vagy másnak képzelte el a dolgot és most fog tudni továbblépni, mert rájött, hogy eddig csak a kiszínezett múlt iránt voltak érzelmei.
2020. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Írtam neki. Hogy hagyjuk a fenébe a dolgot. Nosztalgiáztunk egyet hétvégén, ne eröltessük.

Válasz: hagyjam ezt abba, neki is jó volt velem, szeret én hiányzok. Csak sok a munka e héten.

2020. dec. 2. 13:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem újra akarja kezdeni, csak dugni néha. Amikor neki jó. Akkor majd oda fogja tenni magát. Minden mással zavarod, nem tűnik fel?
2020. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor nem írtam egy csajnak napokig, ha szartam a fejére. Ha érdekel, akkor kb ez a minimum, hogy napi szinten beszélünk.
2020. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Cicuka, ha gazdag az ipse mindenképpen menj vissza hozzá. Ha nem keres legalább 500E-t, akkor kotródjon! Csóró pasiért nem kell kaparni!
2020. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkára hivatkozni baromság, este nem dolgozik, írhatott volna.

Furcsa a viselkedése. Szerintem elbizonytalanodott, talán eszébe jutott pár rossz emlék.

2020. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ja biztosan az emlek!

Eszébejutott,hogy máskor is a nyakán lógtál,számonkerve miért nem írt,miért nem hívott,miért ez,meg miért amaz.

2020. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!