Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a baratomnal vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a baratomnal vagyunk minden este nagyon meleg van tulvan futve a haz. Hiaba mondjuk az anyjanak h ne tuzeljen annyira megis tuzel sztereoba. En meg minden alkalommal mikor megyek megfazok par napra ra miutan hazaertem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratom 100kmre lakik nemtudom ilyenkor mit tehetnek. Es nem nem fogok itteni fiut mert mind hulyenek neztek ha ezt akarnatok mondani. Xd
2020. dec. 2. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha vendégségben vagy valakinél, akkor elfogadod a szokásaikat. Másik lehetőség, hogy elmentek szállodába.
2020. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz vékonyabban.
2020. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Pedig keressél helyi fiút én azt mondom.
2020. dec. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Itt 24 fok van, sokak szerint én is túlfűtöm a házam, de eszem ágában sincs senki kedvéért lejjebb venni a fűtést, aztán meg fagyoskodni a SAJÁT házamban, amikor anyagilag bőven megengedhetem magamnak, hogy így fűtök.
2020. dec. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legalább nem fáztok meg szex közben.
2020. dec. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha otthon fázol meg, öltözz melegebben, barátodhoz pedig vigyél valami lengébb ruhát amiben nincs meleged, estére akár egy pokróc is megteszi, mint nyáron.
2020. dec. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menjetek ki a sufniba.
2020. dec. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam nem lehet állítani a fűtést, tök mindegy, mit veszek fel, reggelre ömlik rólam a víz. Így egész télen nyitva az ablak.


Nem mennék át. Tényleg nem mondhatjuk meg egy másik embernek, hogy fűtsön a saját lakásában. De nekem kevés dolog okoz nagyobb szenvedést, mint a meleg.

2020. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem azokat az embereket, akik télen is egy szál alsógatyában vannak otthon. Tavasztól őszig én is szeretek, de aztán felöltözök. Otthonra is fel lehet venni hosszú nadrágot, pólót, pulcsit, zoknit. Nem dől össze a világ. És akkor fázni sem fogsz.


Aki pedig ez mellett is nagyon fázós, az vagy nagyon vékony, vagy a keringésével van gond.

2020. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!