Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem apasági tesztet akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem apasági tesztet akár szerintetek ilyen esetben jogos?

Figyelt kérdés

Az apukája évekig nevelt egy gyereket az első házasságából kiderült 20-on évek után hogy nem is az övé volt . Nemsokára megszületik a pici és apasági tesztet akar a férjem, értem én és ha kell állok elébe hiszen ő életem szerelme,sosem csaltam meg és nem is tenném nyílván övé a pici, de annyira bánt mintha nem bízna meg bennem

Nagyon rosszul esik hogy azt feltételezi hogy megcsalom és majd hazudok neki más gyermekét neveltetem vele, mit gondoltok erről? Hol a bizalom?



2020. dec. 3. 07:41
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
51%
Nos, nem jogos. Tőlem megkapná a tesztet a valokeresettel együtt. Ha annyira nem bízik bennem, hogy kétségbe vonja az apaságát, akkor a kapcsolatunknak nincs jövője.
2020. dec. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Férfiak véleményére is kíváncsi vagyok
2020. dec. 3. 07:50
 3/58 anonim ***** válasza:
67%
Én nem tudnám ezt feldolgozni a férjétől.
2020. dec. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
71%
Férjemtől, bocsi.
2020. dec. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
69%
Ezzel a kéréssel zátonyra futtatta a házasságotokat.
2020. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
67%
Ez nekem is sok lenne, kegyetlen megalázó. Utána kisebbnek, kevesebbnek érezném magam. Szexelni sem tudnék azzal, aki ilyet kinéz belőlem. Megcsinálnám a tesztet, de ott is hagynám, ez nagyon fájna.
2020. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
64%

Egy ilyen trauma után érthető hogy miért akar apasági tesztet. Én megadnám neki.

F

2020. dec. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Természetesen megkapja a tesztet, és megértem őt, csak na rosszul esik nagyon.
2020. dec. 3. 08:04
 9/58 anonim ***** válasza:
68%

Én nő vagyok, én is megadnám. Szerintem nagyon butaság rögtön válást emlegetni ilyen helyzetben. Megértem, hogy rosszul esik neked, de az előzményeket tekintve lehetnél megértő.

Ha pl. féltékeny lennél egy kolléganőjére, ráadásul az apád is a munkatársával lépett le anyadtól, és megkérnéd a férjed, hogy mutassa meg, mit cseteltek, akkor te is azt szeretnéd, hogy értse meg az érzéseidet, és nem azt, hogy elküldjön a búsba, amiért bizalmatlan vagy.

2020. dec. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
73%

Érthető, ha hasonló után a férjed kér apasági tesztet.


Látszik, hogy a kérés nem ellened irányult egyáltalán, hanem az egész világ iránt. Mindenkinek vannak gyenge pontjai, egy házasság arról szól, hogy együtt vagytok erősek és segítitek egymást a nehézségekben, nem arról, hogy belemarsz a másikba amikor már önmagában teljesen bizonytalan. Lehet, hogy nem esne jól, de nem akadnék fenn, mert nem bennem nem bízik, valószínűleg láttam volna előre a lehetőséget és én ajánlottam volna fel, hogy ne essen rosszul.


29N

2020. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!