Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mit szólnátok hozzá...

Anyukák, mit szólnátok hozzá ha szülés után, a párotok azt mondaná nektek, hogy el szeretne végeztetni egy apasági tesztet? Mondjuk, gyanús lenne neki a gyerek.

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 16:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%

Szakìtanék, nem maradnék olyan kapcsolatban, ahol ennyire nagy a bizalmatlanság.

De természetesen elvégezhetné, fizessen egy vagyont a baromja, ha akar

2019. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%

Végeztessen🤣

Pénzkidobás lenne, de ha annyira akarja.


Ahol ez már felmerült, ott talán ok is akad rá!

2019. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem kerdes kidobnam mint macskat sz.... Persze elobb hagynam had csinalja meg,kiderulne hogy az ove es hogy a bizalmamat eljatszotta es meg egyedul is maradna,nem kell ezt tul dramatizalni. Szerintem egy normalis no aki biztosan nem lep felre az ezt tenne .
2019. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%

Felőlem... De ő szedi össze az árát.

Mondjuk nekem is gyanús, hogy pont olyan, mint apja, csak kisebb. Egyáltalán nem hasonlít rám. Lehet, hogy nem én vagyok az anyja?

2019. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
53%

En azt gondolom ez nem ennyire egyszeru, hogy dobjuk ki a ferfit...

Plane ha egyebkent rendben van minden szempontbol a kapcsolat, akkor egy ilyen dolog nem ok az azonnali szakitasra.

Kerdezo! Adj meg tobb infot.

Miert merult ez fel benne? Adtal ra barmilyen okot/tortent korabban a kapcsolatotokban felrelepes vagy barmilyen dolog, amely bizalmatlansagra ad okot? Miert “gyanus neki a gyerek”?

Valoszinuleg egyebkent leulnek es megbeszelnem vele, hogy miert is akarja ezt. Ha van ra ertheto magyarazat, akkor nyugodtan csinalja, de a sajat keresetebol!

2019. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
5-ös,csak elméleti kérdés.Tegyük fel hogy apuka kapot egy infót,hogy a feleségét látták egy párszor,egy másik férfi társaságában.És véletlenül kb abban az időszakban lett terhes.Apuka kivárt,nem akarta hogy anyuka idegeskedjen a terhesség alatt.
2019. jún. 25. 16:50
 7/34 anonim ***** válasza:
79%

Mivel magamban bízok, csak nyugodtan, de bizony, hogy elküldeném a fenébe még az eredmény előtt.

Nem tudnám folytatni olyannal, aki nem bízik bennem.

Nem lenne ok, hogy láttak pl: mással beszélgetni. Beszélgetésből ugyanis még nem lett gyerek. Én se gőzölök be, ha ő szóba áll más nőneművel, mert tudom, hogy ez nem jelenti azt, hogy a f.kát is bele...

2019. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Hát én kiröhögném.
2019. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
60%
Megcsináltathatja saját költségen, aztán hamarosan kézhez kapná a válási papírokat a gyerektől meg egy életre elbúcsúzhatna.
2019. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%

"En azt gondolom ez nem ennyire egyszeru, hogy dobjuk ki a ferfit" - de, ez ennyire egyszerű. Mert ezzel a férj nem csak azt mondja, hogy "azt hiszem, megcsaltál", hanem azt, hogy "azt hiszem, megcsaltál és egyben olyan gerinctelen is vagy, hogy velem akarod felneveltetni a szeretőd gyerekét, és még egy életen át a szemembe is hazudsz" - mármost nyilván nem maradok együtt valakivel, aki komolyan kinézi ezt belőlem.


"Plane ha egyebkent rendben van minden szempontbol a kapcsolat" - ahol ez felmerül, az a kapcsolat nincs rendben.

2019. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!