Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy azt érzem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy azt érzem hogy a barátom nem akar a kedvemre tenni, mint nőnek?

Figyelt kérdés

Még nem élünk együtt, de attól függetlenül bensőséges a kapcsolatunk.

Mostanában sokat főzök és megpróbálok a kedvére tenni az ételekkel, ezért ha megtehetjük egy héten egyszer elmegyünk bevásárolni amit ő fizet.

Nem rég mondtam neki hogy szeretnék egy hosszabbítót mert szükségem volt rá és még 2 mézeskalács formát is kinéztem. A hosszabbító ára:az egyik 1000ft a másik 1500ft volt és az utóbbit választottam mert jobban tetszett, majd elkérte az árát, a formáknak is.

Vmiért nem érzem jól magam ettől, lehet máshogy képzelem el a dolgokat, mint kéne.

Úgy gondolom ha egy férfi szeret egy nőt akkor megpróbál mindent megadni neki én nála ezt nem érzem. De lehet hogy rosszul tudom..


2020. dec. 3. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Te meg kérd el a főztöd árát ennyi erővel.. Elég garasoskodó a barátod, ha képes elkérni tőled azt a kb 2000 forintot. Feltételezem nem szokott meglepni apróbb ajándékokkal se néha-néha.
2020. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szokott meglepni semmivel és ebből is volt már vitánk, rávezettem hogy egy szál virágnak is örülnék és azóta 2havonta kapok tőle egyet. Ez azt jelenti hogy nem értékel vagy hogy nem szeret?
2020. dec. 3. 12:17
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

"Mint nőnek "


Mármint akkor tekint nőnek ha vesz neked dolgokat, vagy ezt hogyan kell elképzelni, a nőiesség kb hány forinttól indul és milyen fokozatai vannak ?

2020. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Kicsit ilyen incel troll szagú a kérdés. Legalábbis nehezemre esik elhinni, hogy egy felnőtt nő azon nyavajog, hogy a pasija nem vesz neki hosszabbítót...
2020. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Azt hittem nem szexel veled... erre kiderül, hogy nem vesz neked kacatokat? LOL... komolyan attól leszel boldog "mint nő", hogy kapsz egy 1000 forintos holmit?
2020. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Ö fizeti a kajàt te megfőzöd majd veszel sajàt hasznàlatra egy hosszabbítót és fàj hogy azt nem fizeti? Kicsit fura. Persze lehetne lovagiasabb de amúgy hibàt nem nagyon làtok ezen.
2020. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként nekunk van egy kozos szamlank a parommal ami megkönnyíti a szamolgatast. Ennek ellenere ha o vesz piat maganak azt saját penzbol fizeti hacsak nem veszunk nekem is valamit. Ha nekem meg megtetszik egy növény akkor en fizetem. Nyilvan ilyen aprosagokon nem rugozunk, mezeskalacs formakat kozosen vettunk mert a kozos fankra kell, pedig en akartam,ha vesz maganak egy piát akkor abbol sincs gond csak rekesz soroket nem veszunk kozos szamlara mert az bizony az o koltese. Most nyilvan a hosszabitos esetnél mivel nem eltek egyutt az a te bulid te fizeted, a format megertem de azt is nyilvan hasznalod majd máskor is
2020. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, neked nincs pénzed arra, hogy ezeket megvedd, vagy úgy gondolod, hogy mindent neki kell állnia? Nő vagyok, ha valamire szükségem van, akkor azt megveszem és nem a páromtól fogom elvárni, hogy minden dolgomat ő fizesse!
2020. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Én nem értem. Azt írod nem éltek együtt, de minden héten elmentek bevásárolni és főzöl neki. A hosszabbítót meg a kiszaggatót hova vetted? Nálad vagytok vagy nála? Ha a pasim venne egy szerszámkészletet, mert neki az kell valaminek a megszereleséhéz, akkor azt nekem kéne fizetnem? Nem értem a problémát. Pláne, hogy ilyen filléres kacatokról van szó.
2020. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
utálatos anyagias férfiak. nekem a férjem mindent megvesz, ha akarom az egész fizetését elkölthetem, persze nem teszem, mert beosztom. és minden randin fizettek nekem, ha valaki felezgetni akart, onnantól nekem nem volt második randi. mi hagyományos családmodellben élünk, szerintem sok nő erre vágyik, de hát a modern felezgetős férfiak nem, nagyon nehéz kifogni egy ilyen régimódit, de vannak még. Ha nem találsz, tanulj meg oroszul, szerbül, kínaiul, ott még vannak ilyen pasik sokkal többen. a lányomat már tanítom ezekre a nyelvekre, mert ezek a magyar pasik már egy fabatkát sem érnek ...
2020. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!