Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudnátok neki hinni?

Figyelt kérdés

Akkoriban együtt dolgoztam egy nagyon csinos hölggyel. Voltaképpen kicsit sok közöttünk a korkülönbség mert 7,5 év van a javamra.


Nagyon tetszett nekem, -kezdetben elég rossz viszonyunk is volt, -nem vele volt a problémám, nem is az akkori pasijával, de sok esetben azért szemétkedtem vele mert zavart hogy van valakije persze ezt sosem mondtam ki nyilván. ( műszak vezetője voltam...)


Máskor pedig szabályossan forrt közöttünk minden és tényleg csak az önkontroll állított meg mindkettőnket hogy ne csókolózzunk például mert foglalt volt.


De valahogy sosem tudtam igazán elhinni hogy tetszhetem neki, pedig mindig zavarba volt előttem de tartott x lépés távolságot.. azt éreztem sose kezdene ki velem rengetegszer..


Miután elment, és bevallotta szerelmes volt belém, én nem tudtam elhinni majdhogynem úgy jött le neki hogy én lek.rváztam ezért mert hát volt hapsija...szóval most marhára nem áll velem szóba. Elköltözött, nem túl messze de baromira nem mondja meg hol dolgozik... egy itteni régi kolléganővel tartja a kapcsolatot de az sem árul el semmit...


Létezhet ilyen? Szeretet? Nem csak azért mert a főnöke voltam gyakorlatilag? Minek szakított a hapsijával?


31/F


2020. dec. 3. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem mondom senkinek ,hogy szeretem aki iránt nem így érzek.Ebből kiindulva igen elhinném neki.Miért is hazudna ilyenben ?Nem vagy egy egyszerű eset,hogy bizonygatni kell neked dolgokat már a legelején.Sztem azóta kiábrándult,ha azt sem hajlandó elárulni ,hogy hol dolgozik.
2020. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy miért szakított a pasijával nem a te ügyed. Tőled függetlenül is lehettek gondjaik.


Ha pedig leqrvaztad, vagy úgy érezte, hogy ez történt, akkor pedig tök mindegy, hogy mennyire kedvelt, nem valószínű, hogy maradt esélyed nála. Én tuti nem adnék ezekután.

2020. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem volt érzelem a lányban.

De ha valakinek őszintén beszélek az érzéseimről és így reagálna ahogy te... Hát vessen magára.

Én sem akarnék veled kommunikálni se semmit.

Legközelebb okosabb leszel.

Vagy nem...

28/N

2020. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt eltoltad, nyilván nem ilyen reakcióra számított. De amilyen gyerekesen viselkedsz 30 éves korod ellenére az is megér egy misét. Szívozol vele a főnökeként, mert barátja van... ez elég szánalmas. Ennek ellenére is látott benned valamit, biztos nem véletlenül mondta, de ezek után én se állnék veled szóba.
2020. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!