Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedés alkalmával ezt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés alkalmával ezt el lehet hinni?

Figyelt kérdés

Férjemmel, ha durvábban összeveszünk, ő folyton, minden alkalommal olyan durva sértéseket mond, hogy nem térek magamhoz, az utóbbi hónapokban egyre durvábbakat, pl nem vagyok anyának való (mert még nem szeretnék testvért a kisfiunknak), jobb lenne ha meghalnék, senkinek sem hiányoznék, váljunk el, pakoljam össze a cuccom és takatodjak.

Szóval már totál kikészülök. Ilyenkor napokig nem beszélünk, majd néha benyög egy olyat, hogy nem úgy gondolta csak dühös volt, bántani akart. Ez mégis mi? Mert nem szeretet és nem normális házasság, az biztos.


2019. szept. 20. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez igaz, akkor te nem vagy normális, ha vele vagy!
2019. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
A következő az lesz, hogy szóban szétveri a fejedet. Semmi sem fog változni, csak rosszabbá válik-ez biztos.
2019. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy megszorította a karom és belilult.
2019. szept. 20. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Újabb gratuláció, amiért szültél neki és kérlek, ne tedd még egyszer, elég ha csak egyetlen gyermek életét cseszitek el végleg. Gondolom, elválni úgysem fogsz a gyerek miatt, legalábbis így kényelmesebb és mártírkodhatsz is. Mi mást írjunk? A második ilyen után én csomagoltam volna. És tuti, hogy az még valamikor a gyerek előtt volt.....
2019. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ezt hívják úgy, hogy bántalmazó kapcsolat.
2019. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Ne hidd el neki, mert valószínű tényleg csak bántani akar, de mondd el neki, hogy ez a bántás annyira jól sikerül neki, hogy tényleg gondolkozol elmenj-e gyerekestől, mert ez nagyon mérgező kapcsolat így.

11 éve vagyok a férjemmel, soha ilyeneket nem mondott nekem. A legdurvább amit én neki mondtam az az volt, hogy lóf_sz a s3ggedbe, amit ő nekem az, hogy hülye, de azt is csendben csak meghallottam :))

2019. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha ne emberked ez kell??? (Normális ember nem kér ilyenböl!)
2019. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!