Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gond az, ha párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond az, ha párom édesapja beleszól az életembe?

Figyelt kérdés

A párom édesapja, konkrétan mindenbe beleszólt addig míg meg nem szakítottam vele a kapcsolatot. Elmondta, hogy milyen telefonom legyen, milyen cipőm, milyen munkavédelmi kesztyűm, melyik cégnél dolgozzak, milyen autóm legyen, stb stb.

Azután, hogy engem nem tud befolyásolni közvetlen, a páromon keresztül próbál.

Engem nagyon zavart, viszont páromat nem, és ennek köszönhetően nem is állt ki mellettem egyszersem, pedig hónapokon keresztül jeleztem neki, hogy ez nem jó. Ennek nem így kellene lennie.

Szerintetek ennek így kell lennie? Ez normális?

Köszömöm

29/F



2020. dec. 3. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem így kell lennie. Ne légy olyan emberrel, aki nem áll ki melletted!
2020. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvárásokon nem működhet egy kapcsolat, csak elfogadáson! A bizalom az alap!
2020. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális!

Nekem az exem apja volt ilyen, az ex fejét tömte azzal, hogy milyennek kéne lennem, az ex meg addig baszogatott, hogy meguntam. Pedig szuper kapcsolatunk lehetett volna ha észreveszi mit művel a buta apja (aki amúgy a feleségét is elüldözte a viselkedésével és azóta is egyedül van...).

2020. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem a volt párom anyja próbált irányítani. Megmondta, hogy milyen legyen a hajam, hova menjek dolgozni, mennyit kellene fogynom vagy éppen híznom.

Beszélt ő, aki életében nem ért el semmit, mindent csak a szüleitől kapott. Még a gyerekét sem ő nevelte.

Próbálta belém beszélni, hogy az én céljaim elérhetetlenek, csak egy h*lye kis álmodozó vagyok, meg buta, de mivel elkezdtem elérni a céljaimat, ellenem fordította a páromat. Aki mostmár csak a volt párom.

26/N

2020. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ne légy olyannal, aki nem áll ki melletted. Én gyorsan lépnék ebből a mérgező környezetből, mint az előttem szóló is.
2020. dec. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az apával/anyával/anyóssal/apóssal van a baj, hanem a partnerrel, aki inkább velük van, mint veled. Ha elfogadod, hogy ez így rendben van, akkor a következő problémát, amit a gyerek képvisel, már nem fogod tudni megugrani. Ott ugyanez lesz: lesz veled szemben két ember és te mindig úgy fogsz ugrálni, ahogy fütyülnek.
2020. dec. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!