Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom reggel 8 tól dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom reggel 8 tól dolgozik este 8 ig. Karácsonyig. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Hétvégén is ez a helyzet. Keddtöl egy árva sms t se írt. Ma kiborultam. Írtam neki ennek így nincs értelme.

Hazafele ha megy este simán megtudna értem állni ( útban van) és mehetnénk együtt hozzá. Eszébe nem jutott még. Elhiszem hogy fáradt, kimerült. De olyan sokat várok el?


2020. dec. 3. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Elvárás helyett szépen kérni is lehetne, bár ilyen ideggyenge nőtől ilyesmit várni..hagyjuk
2020. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Türelmetlen vagy és akaratos. Nincs életed? Nyilván nem azért dolgozik, mert intenzív élvezetet okoz neki.
2020. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Az első két hozzászólóra ne is figyelj oda. Ha én omlok a nőmért, akkor akármennyire is ramatyul vagyok, de elviszem hozzám aludni, hogy ha nap közben nem is, legalább este legyünk együtt.
2020. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

Igen.Sokat vársz el.Majd ha te is dolgozol 8 tol 8 ig,lehetnek elvárásaid.

Az ember örül,hogy rögtön aludni menjen,nemhogy még valakinek a kivánsägait lesse.

2020. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Aki az egész életét egy munkahelyen tölti, annak gondolom nincs szüksége párkapcsolatra. Kb. olyan, mintha nem is lenne párod. Miért nem lépsz? Lehet észre se venné.
2020. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Te este 8 után amikor már kijárási tilalom van csak ne menj sehova!
2020. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen ha, valakinek van munkája.
2020. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Elvihetne ez igaz, ha neked nem probléma az, hogy utána szinte rögtön elalszik, mikor hazaértek. (Létezik olyan nő aki ezt kiábrándítónak tartja, lehet ő ezt gondolja, hogy te pont ilyen vagy - mond meg, hogy neked ez nem baj)


Mondjuk ő a hülye, hogy ilyen rabiga munkában van és nem megy el onnan. Nem kellemes a rabszolgák élete.

2020. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem?

Szorgalmas ember.

Viszont tényleg nincs értelme. Legalább a nap másik felét a kedvesemmel töltöm ennyi meló mellett is.

2020. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Durva leszek, de sajnos tapasztalatbol irom:

Ilyen, akkor van, ha a masik felnek mar nincsenek erzelmei es a szakitast fontolgatja.


2 volt parommal is pont igy mentunk szet. Ugyanaz a sema, hanyagolas napokig/hetekig (nincs ido talitni, nincs ido irni, nem mond el semmit a napjarol, felhivom nem er ra 5 percet se beszelni..)


Bar ne legyen igazam veled kapcsolatban

2020. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!