Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom elviselni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elviselni a volt feleségét, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve ismerkedtem meg életem szerelmével, de most azthiszem zátonyra futottunk...

Tudni kell, hogy ő a megismerkedésünk előtt kb 2 évvel vált el, van az exével közös gyerek is, aki most 5-éves.

A problémám az, hogy a volt feleséggel nagyon közel állnak egymáshoz.

Eddig nem tűnt fel túlságosan, de nem rég összeköltöztünk és így látom, hogy naponta hívják egymást, nagyon jó barátok maradtak.

Azért váltak el, mert kihült a házasság, viszont a párom mindig olyan hatalmas szavakkal beszél róla, minthogy a legjobb anya, vagy a legmegbízhatóbb barát..

Közösen nevelik a gyereket, együtt járnak hármasban programokra, az egyik hetet itt tölti a másik hetet meg az anyjánál. Együtt fognak karácsonyozni is.

Nincs egyébként baj az ex-el, elhívott vacsorázni, találkoztunk és ha nem a párom exe lenne akkor szimpatikus is lenne. Azt mondta, ha szeretjük egymást ő szeretné ha a csaladuk tagja lennék, és hogy megakar ismerni mert ugye a közös gyermekükkel laknék én is azon a héten amikor itt van. A páromnak viszont mondtam, hogy ez nekem nem fog menni, nem akarom azt hogy az exének is legyen lakáskulcsa, hivogassák egymást, vagy együtt járjanak állatkertbe...

A válasza az volt, hogy ő érti de sajnos nem tud és nem is akar lemondani az exéről, mert a barátja és a gyereke anyja. És hogy idővel meglátom hogy nincs köztük semmi, és én is bírni fogom a nőt.

Nem, nem fogom és nem is szeretném, az oke hogy a gyerek az első, viszont hogy a volt felesége egy lapon legyen említve velem, elviselhetetlen.


Nem akarok szakítani, de ti mit tennétek?



2020. dec. 3. 19:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
En szakitanek, ha ennaire nem tudnek megbaratkozni a helyzettel.
2020. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Engwn a gyerek is nagyon zavarna,nemntudnék igy egyutt lenni vele
2020. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Nincs itt lezarva semmi bassza meg. Turpékoljanak tovább nélkülem. Húzz el, ezek összenottek.
2020. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Van párja a nőnek? Új? Ez fontos.
2020. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Van valami neki, pár hónapja randizgatnak, a páromnak is bemutatta már.
2020. dec. 3. 19:46
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Na azért nem ismerkedtem soha olyannal, akinek gyereke van.
2020. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Fasza. Ezek vmi new age-k, hát vmi szanaxot irassál fel a házi orvosodnál. Ezenkívül nem tudok semmi hasznosat tanácsolni neked, sajnos...
2020. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ez nem egészséges egyáltalán. a gyerek mehet és be kell illeszkednie mindkét családba, na de itt az egész oylan, mintha lenne a párod meg az exe meg a gyerekük egy család és úgymond befogadnak téged is abba, amit ők ketten létrehoztak, ahol ők már meghozták az összes szabályt, mintha vm sokadik feleség lennél, vm háremben. Az exel nincs semmi beszélnivalója kivéve ha vm nem tervezett dolog történik a gyerekkel, egyébként meg le kell fixálni mindent előre és aszerint intézni a láthatást mindenféle dumálgatás nélkül. közös program is csak a ballagás ilyesmi. még szülinapot is két különböző helyen kellene ünnepelni, egyet apánál és az új nőjével, egyet anyánál meg az új hapsijával. nincs szükség arra hogy a gyerek egy családnak érezze a szülőket, együtt lássa őket. jobb lenne ha beleszokna az új helyzetbe. igaz ő már sehol sem lesz igazán otthon, sehol sem lesz teljes családja, de minden elvált szülők gyerekének ez a sorsa...
2020. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Én is elváltam 2 gyerekkel de egy ikyen szitut el nem tudnék képzelni hogy ennyire jóba legyek az ex-szel, még a gyerekek miatt se. Ennek a kapcsolatodnak hamar vége lesz attól tartok.
2020. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Ezért nem kéne olyan férfival kezdeni, akinek már van gyereke/elvált. Szerintem szakíts, mert itt sajnos neked kell alkalmazkodnod.
2020. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!