Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak nemsokára gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak nemsokára gyereke születik a feleségétől, akivel válófélben vannak. Hogy a francba lehet ezt elviselni ép ésszel?

Figyelt kérdés
Nem miattam mentek szét,a gyerek "baleset" volt a nő részéről még mielőtt megismerkedtünk,és rá lett erőltetve mindenkire,senki nem akarta csak a nő.Hogyan lehet túlélni,hogy a nekem ígért babát mással hozta össze? Nem kioktatást meg mocskolást kérek. Szeretem ezt az embert,és arra vagyok kíváncsi hogy mondjuk nyugtató vagy pszichológus segítene-e?Vagy az idő majd megoldja?

2016. dec. 1. 11:03
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Most már a nő sem akarja a gyereket csak nem tud mit csinálni.Nem is fogja szeretni ez biztos,nem alkalmas a nevelésre,idegileg labilis és "eljár a keze" néha.
2016. dec. 1. 11:05
 2/32 anonim ***** válasza:
61%
Tudtad mit vállalsz.
2016. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

Az idő majd megoldja.

Összeköltöztök, és rájössz, hogy nem úgy van minden, ahogy ez a drága szép ember előadta.

A felesége se magától esett teherbe, mégis csak a pasidnak kellett megdu.gnia, miközben neked tolta a szöveget, hogy köztük már nincs semmi, szex aztán végképp. Ezt a gyereket meg a gólya hozta.


Aztán rájössz, ha te is megkapod a beígért babát (vagy rásegítesz, hogy sikerüljön), hogy tulajdonképpen olyannal élsz együtt, aki megcsalja a terhes nőjét, és a gyerekvállalást kényszernek éli meg.

Ettől még gyerektartást fizetni fog, és láthatásra is jár, sose fog tudni hátat fordítani a családjának. 100%-ban sose lesz a tiéd.


Kb. két év, és nagy balhék közepette, látványos cirkusz után különmentek, te meg esetleg ott maradsz egy gyerekkel.


Nyugtató nem segít, már olyan az összetétele, hogy hiába veszel be egy-két dobozzal, akkor is megúszod egy gyomormosással. Pszichológus akkor kellett volna, mikor lealáztad magad odáig, hogy szeretője leszel egy nős férfinek, akinek a felesége az első közös gyereket várja.


Gyors felejtésre a legjobb a házipálinka, csak vigyázz, nehogy random összefeküdj valakivel részegen, vagy legalább használj gumit!

2016. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Ja, és hát így esélyed van arra is, hogy a pasid kapja a gyerek felügyeleti jogát, aztán nevelgetheted más porontyát. Vagy utánfutóval együtt már nem kell a pasi se?
2016. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
A pótlék szerepét betöltötted, második vagy még mindig, mit vársz?
2016. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
A pasi, meg gondolom balesetbol rakta az asszonyba farkat, sot balesetbol elvezett el, es minden egy nagy baleset volt... en inkabb arra lennek kivancsi, hogy egy ilyen hulladektol megis mit varsz a jovore nezve? Oszinten, nem szerelemtol elvakultan. Elarulom... 2-3 even belul csinal neked is egy "balesetet", aztan ha jon az uj punci - mint most te vagy -, majd annak is eloadja, hogy te labilis vagy, es szar az egesz, es gyerek is csak balesetbol lett, es kulonben is csak te akartad, aztan megy tovabb amerre a farka huzza eppen. Pont mint most. Szerelem, szerelem... de azert idiotanak nem kell lenni, es a szamarat sem szabad lonak ertekelni csak mert 4 laba van...
2016. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

De igen,kell.Ha 20gyereket hoz a nyakamra akkor is,emberileg szeretem.Nem vagyok egy gonosz disznó aki a gyerekeket szapulná azért mert léteznek.

Nem első gyerek.Nem tudtam mit vállalok,mert akkor derült ez ki,amikor már együtt voltunk.

2016. dec. 1. 11:13
 8/32 anonim ***** válasza:
96%

#7


Viszont mikor kiderült már tudtad. És úgy nézem még mindig vele vagy. Mindegy mit teszel, egy dolgot ne: ne mártírkodj, mert az visszataszító.

2016. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%

Kellett neked nős pasival kezdeni... Ez a baba egy életre össze fogja őket kötni, és te csak a második leszel már neki, ebbe törődj bele, mást nem tudsz csinálni.

Egyébként meg mi az, hogy neked ígért baba?? Ha azelőtt ejtette teherbe, hogy ti megismerkedtetek, akkor hogy ígérhette neked?? Vagy kamuzol itt a megismerkedésetek időpontjáról, vagy nagyon hülye logikád van..

2016. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

Történnek balesetek.

Az viszont gáz hogy téged ez ennyir zavar hogy pszichológuson gondolkozol. Mi az hogy neked ígért babát... Atya ég...

Ez nagyon nem így működik...

2016. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!