Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtad,elmondanád a párodna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtad,elmondanád a párodnak, ha nem ő az igazi ?

Figyelt kérdés
Vagy mert már találkoztál vele korábban vagy mert egyszerűen csak úgy érzed, nem a párod a nagy Ő.
2020. dec. 3. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Elmondtam, persze. Hát, egy pár évtizede együtt vagyunk...

A nagy ő egyébként ő lehetne , mmindentől függetlenül (attól , hogy nem voltam belé szerelmes, mert a szeretetem/vonzalmam iránta stabil, megingathatatlan, szilárd), de nem véletlenül nem lettem szerelmes... Szóval, úgy kell szeretnem egy embert, hogy sohasem hitte/hiszi el, hogy szeretem... De működik, mert vmiért, talán vhol érzi ezt. Szóval, nem ő nagy ő, de ez nem csak rajtam múlott.

2020. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább mondja el, minthogy azzal hitegessen, hogy én vagyok az igazi, aztán pár hónap múlva mégis eldob magától és ismerkedni kezd, az "igazi" háta mögött...

~megtortent események alapján ~

2020. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem lenne a párom, ha nem gondolnám azt, hogy ő az igazi.
2020. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én véletlenül tudtam meg 19 éve, hogy nem én vagyok a nagy "Ő" a páromnak amivel semmi gond nem lett volna ha nem az ellenkezőjéről győzködött volna; mondjuk aztán kiderült hogy 3 havonta képes nagy "Ő"-t találni :-D


Most azzal vagyok aki nekem nagy "Ő", úgy érzem forditva is!

2020. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, de csak a szakítás indoklásaként. Mi a francnak megbántani egy embert, aki szeret, tisztel, stb?

Minek akarod elmondani neki? Ha elmondod akkor mi lesz? Jaaaa, elkezd teperni a szerencsétlen.

Aljas játékot játszol. Ezzel akarod magadhoz ragadni a "hatalmat" hogy elbizonytalanítod a párodat. Ha szeretsz valakit, nem rúgsz bele fölöslegesen.

2020. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj hát ez a nagy Õzés egy komolytalan marhaság!!Volt nem egy nöismerösöm,aztán mindig van egy nagy Õ,utánna attól is nagyobb Õ.Összejön valakivel,aztán äradozik: a nagy Õ megvan.Késöbb:Áà nem is ö volt a nagy Ö.


Amugy meg honnan is tudhatná ki a nagy Ö,minden ferfit nem ismerhetsenki!

Tul van tolva ez,tävképzet csak!

2020. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!