Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Saját lakása van, én a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját lakása van, én a szüleimmel élek még. Gáz ha mindig én megyek hozzá?

Figyelt kérdés
Soha nem mondta, hogy ez neki gond. Engem zavarna itthon pl a tudat h lehet hallja a családom ahogyan szexelünk. Meg ha nála lehetünk ketten akkor minek hívjam haza ötödiknek. Sosem volt még nálunk. Néhány hónapja vagyunk együtt. Szerintetek ez gáz? Én sem találkoztam még a szüleivel. Huszonévesek vagyunk és én vagyok a lány.

2020. dec. 5. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bemutatnám, eltöltenénk együtt a családoddal pár órát.

Néha-néha eljönne hozzátok.

Fölösleges ott aludni, mikor lakása van.

2020. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert ott van nálatok, még nem kell szexelni. Mutasd be a családnak, azt kész.
2020. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz nekem, de szerintem teljesen irreleváns a külső szemlélődő véleménye. Az a lényeg, hogy nektek oké e.
2020. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van, hogy olyan helyen találkoztok ahol egymásra figyelhettek, ráadásul ahogy írod, szüleidnél problémás az intimitás. Legegyszerűbb ha barátod kérdezed, mi nem tudhatjuk rá a választ. Egy jó kapcsolat alapja a kommunikáció!
2020. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért vidd haza bemutatni vagy néha egy vacsorára, ebédre.

Szexelni szerintem a barátodnak sem nagyon lenne kedve, ha vékonyak a falak.

2020. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz
2020. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2020. dec. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jelentene problémát, nem is szívesen mennék ötödiknek. :) De ezt nyugodtan megkérdezheted tőle is finoman, hogy Ő hogyan érzi.
2020. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az 5ös írta. De azért néha főzz vagy takarítsál nála,vagy közösen csináljatok ilyeneket,te ott már nem csak egy vendég vagy.
2021. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!