Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtettem de nincs bűntudatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtettem de nincs bűntudatom vajon miért?

Figyelt kérdés
4 honapig voltunk együtt a párommal és egy másik fiu aki régebben tetszett megcsókolt... és én hát nem ellenkeztem és bűntudtaom sem nagyon volt és még msot sincs... nem emiatt szakitottunk de annyira furcsa ez számomra hogy a jelenlegi párommal nem tenném meg még a gondolatátol is rosszul vagyok :S
2010. aug. 11. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a korábbiba nem voltál szerelmes.
2010. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet azért mert sokat tanultál,és lehet h sokkal jobban szereted ezt a barátodat mint az elözöt . Én a megcsalást nagyon elitéltem , nem értem h miért kell vkit igy megalázni,de tom ezt mindenki máshogy látja. Sztem ne forogj ezen örülj ,hogy nem csalnád meg a mostani barátodat MERT EZ JO JEL :)
2010. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gondolom mert nem volt fontos számodra. de azért..ne tégy olyat, ami neked nem esne jól, mert azt kapod vissza amit adsz
2010. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igenm tudom ksözönöm !
2010. aug. 11. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!