Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy eddig bármit megtettem volna, hogy a közelemben legyen, most pedig a legjobb lenne, ha egy univerzumban sem tartózkodnánk?

Figyelt kérdés
Tetszik egy osztálytársam, írtam is ki tegnap egy kérdést... Eddig ú, bejött a terembe/szobába osztálykiránduláson, vagy bármi, rögtön hú, itt van... Most meg, egy osztályprogramon odamentem hamarabb, voltak páran már, úgy volt, hogy fiúk nem is jönnek, ráfagyott a vigyor a fejemre, mikor megláttam... Tökre zavar, ha a közelemben van, pedig tetszik, csak mostmár inkább túllennék rajta, vagy nem tudom, de jobb, mikor nincs suliban, vagy ha nincs a közelemben.. Viszont a múltkor egymás mellett kellett üljünk, nem igazán tudtam neki örülni, pedig basszus, öt centire ült mellettem... De nem tudom, mostmár tényleg zavar a jelenléte, eddig elolvadtam volna, ha olyan közel áll mellém, mint ma, de most meg csak áh, ez már megint itt van... Pedig ugyanúgy tetszik, ugyanúgy tudnám nézni egész nap, ahogy mosolyog, meg minden, valahogy vonzónak (is) találom, de akkor is valami megváltozott... Ez miért van? 15L
2011. okt. 21. 21:39
 1/5 DiMalto ***** válasza:
mert 15 éves vagy azért.....te se tudod mit akarsz.
2011. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kamaszkor...://
2011. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bánomisén ***** válasza:
Szimplán elmúlt az érdeklődésed. Ez korral jár, majd kinövöd.
2011. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De attól ugyanúgy tetszik, bár most éppen utálom, vagyis próbálom... De akkor csak mégjobban tetszett, talán így próbáltam távol tartani magamtól..
2011. okt. 24. 17:57
 5/5 bánomisén ***** válasza:

Lehet, hogy azért utálod most, mert úgy érzed, nincs esélyed nála, és inkább "utálod", minthogy csalódj?

Talán nem is utálod.

2011. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!