Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milligest fogamzásgátló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Granturismo kérdése:

Milligest fogamzásgátló hatása mennyi idő múlva lessz 100%-ig hatástalan, ha több évig rendszeresen volt szedve, évente 1-1hónap szüneteltetéssel?

Figyelt kérdés
kb hány hónap múlva ürül ki teljesen a szervezetből a hatása?Köszi a válaszokat!
2008. nov. 30. 17:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és most tette le b.nőm néhány napja.Innestől akkor kb hány hónap?
2008. nov. 30. 17:47
 2/6 anonim ***** válasza:
babát akartok? én amikor egyik este nem vettem be (abba hagytam) aznap este együtt voltunk,és teherbe estem.Tehát nekünk elsőre összejött,nem kellett egy napot sem próbálkoznunk.
2008. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nem azért kérdezem (egyenlőre),hogy mikor ürül ki a szervezetből teljesen a Milligest fogamzásgátló hatása,mert babát szeretnénk...Majd idővel igen!Hanem azért,mert úgy vettük észre,hogy a fogamzásgátlótól,a libidója (szexuális vágya)hatalmasan lecsökkent.Amikor nem szedte kb 2 hónapig,akkor őrülten kívánta nap mint nap a szexet,ahogy újból el kezdte szedni,ez hétről-hétre-hónapról-hónapra rohamosan csökkent.Na és akkor mennyi idő is kell pontosan,hogy biztosan kiürüljön a hatása?Megjegyzem a fáradtságot is sokkal jobban kihozza rajta!Folyton nagyon fáradt,és ez nem a munka végett van,hanem a gyógyszertől!!A szexet sem kívánja úgy,mint régen.Írjatok.Köszi
2008. nov. 30. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést inkább a szexualitás témában tedd fel, ott nagy valószinűséggel több választ fogsz kapni!
2008. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, a fogamzásgátlás témába ird le inkább! /előző válaszadó/
2008. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben!Akkor próbálok ott szerencsét!Köszi :-)
2008. dec. 1. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!