Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor néztek ki jobban? Amikor kapcsolatban vagytok, vagy egyedülállóként?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, 30+-os és azt figyeltem meg, hogy sokkal jobb önmagam tudok lenni akkor, amikor épp egyedülálló vagyok. Nyilván azért van, mert több időm van magamra, vagy jobban tudok tartani egy diétát, mert nem együtt eszem egy pasival. Az lenne a kérdésem, hogy van másnak is ilyen tapasztalat? Hogyan őrzitek meg a nőiességeteket, kisugárzást egy kapcsolatban?

2020. dec. 7. 12:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
7 éve kapcsolatban vagyok, és inkább most. De nem a kapcsolat miatt, hanem mostanra nyíltam ki, mint egy virág + többet is adok magamra.
2020. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Én 5 éve vagyok kapcsolatban, szintén sokat fejlődtem ezalatt. Megfelelő pár mellett szerintem pont, hogy több idő jut magadra, mert a terhek egy részét leveszi a válladról, illetve támogat a terveidben, ha kell, veled diétázik, veled fut, bármi ilyesmi. Nekem legalábbis rengeteget segített ezekben párom.
2020. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Akkor nekem rossz párom , azaz kapcsolatom volt ezek szerint.

Sajnos én híztam mellette, a közös kaják miatt + mert az összes szabadidőm kb vele töltöttem.

Persze sokat kirándultunk, nem otthon fetrengtünk, de futni nem jött volna el velem, edzeni sem.

Így sajnos ezekről lemondtam érte.

Hiba volt, most nagy darab is vagyok, meg szingli is, mert szakítottunk egy másik lány miatt.

2020. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

ebben soha nem változtatott az ha kapcsolatban voltam.


Na pont itt ba**sszák el a legtöbben és csodálkoznak ha nincs olyan sűrűn intimitás, vagy meg is szűnik.

2020. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3-as sajnálom! Én azt vettem észre, hogy változott a testem, én sem járok el annyit edzeni, inkább vele vagyok. Otthon meg sok a tespedés, erről mondjuk ez a járvány helyzet is tehet. De én próbálok változtatni, most el is határoztam, hogy eljárok minden este futni legalább egy kicsit.
2020. dec. 7. 13:44
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

Végül én is újrakezdtem az edzést, nem erről van szó.

Inkább a kaja volt a gond.

Amúgy az intimitás nem szűnt meg emiatt, nem ezért lett vége.

Sok rossz dolgon keresztül mentünk az évek alatt, úgy gondolta könnyebb egy újba energiát fektetni, aki még nem ismeri, aki 0 rosszat élt meg mellette. Nagyobb meló lett volna ezt rendbehozni, 4-es.

2020. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Kapcsolaton kívül eddig azért néztem ki jól, mert kb tudat alatt arra törekedtem, hogy tetszem a férfiaknak.

Aztán ha valami össze jött, akkor szépen elkezdtem tunyulni.

Plusz régebben nem tudtam fözni, akkori pasijaim sem tudtak nagyon, szóval sok szemetet zabáltam be.


A mostani kapcsolatomban együtt edzünk otthon, heti 3-szor, sokat kirándulunk, egészségesen főzünk, oda figyelünk egymásra és magunkra.


De ezt a részét is meg kellett tanulnom, hogy a kapcsolat nem a totális belesz*rást jelenti, hanem ugyanúgy figyelni kell az életemre.

2020. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7-es totál igaz, valószínűleg ez is egy tanulási folyamat, hogy pl egy nagyétvágyú pasi mellett hogyan kell normális módon kajázni továbbra is és nem megenni ugyanazt a 2000 kalóriát, mint ő:)
2020. dec. 7. 13:52
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát megpróbálok mindig toppon lenni. Engem nem érdekel a járvány mert saját kondiszobám van otthon, mert nagyon jómódú vagyok, így bármikor tudok edzeni és nem kell más bűzét belélegezni+csak én használom a felszerelést és más izzadság nem kerül rá. Tehát én mindig jól nézek ki.
2020. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9-es akkor te egy fasza csávó vagy!
2020. dec. 7. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!