Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-30 évesek: mennyi volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 évesek: mennyi volt a leghosszabb idő, amit egyedülállóként töltöttetek két kapcsolat közt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 19:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Hogyan éltétek meg, vágytatok újabb kapcsolatra (és ha igen, mennyi idő után?), vagy élveztétek az egyedüllétet?
2011. aug. 12. 19:17
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Amikor engem kitettek, azt hottem most jön min. fél év.

Valszeg Te is pont erre gondolsz... Meglepő módon 1 egész hónapig voltam egyedül.


Fel a fejjel :)

2011. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a megélés.

Sajna sokat agyaltam az előzőn, és bűnömre valamiért bosszúnak éreztem h. igen is én is tudok mással is élni...

Inkább vágytam a megtorlásra mint a kapcsolatra

2011. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Nos én 8 hónapja egyedül vagyok, de jobb is, hogy eddig nem lett új párom, mert még mindig nem vagyok túl az előzőn teljesen.
2011. aug. 12. 19:19
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 1 éve vagyok egyedülálló. Nagyon szeretnék már bnőt, de ahogy kinézek, az is csoda, h volt már.
2011. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Félek tőle, hogy én se vagyok egészen túl. Bár nem vagyok egyedül, valamiért félve gondolok vissza az előzőre, rengeteg jó emlék köt oda. Persze folytatásra semmi esély, de talán túl gyorsan léptem tovább.
2011. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Én 1 év után kezdtem egy új kapcsolatba, de 2 éve (amióta együtt vagyunk) csak nyűglődés, és az exre gondolok minden percben (így össz. 3 éve).
2011. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

8 hónapja és 9 napja vagyok egyedül.

Megélni eleinte szörnyű volt, pedig én léptem ki.

Azt hittem sosem leszek képes élni. Aztán egy barát segítségével kilábaltam az egészből. Elkezdtem eljárkálni, talán túlzásba is vittem. A kapcsolat előtt elég zárkózott voltam, most megnyíltam. Persze vágyom a szeretetre, de nem minden áron.

22/L

2011. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

én lassan egy éve vagyok egyedül. az első félév maga volt a pokol... ráadásúl én szakítottam, de megbántam. egyszer még összejöttem pár napra az exemmel kb 5 hónap magányt követően, azthittem megint együtt vagyunk, de kellett a hidegzuhany, h ő már nem az, akit szerettem /azért volt pár pillanat, amikor fel tudtam volna darabolni, pedig nem vagyok egy agresszív tipus/. két hónappal később kezdtem el randizni. pár futókapcsolat összejött (1 1,5 hetes ,majd egy 4 hetes), de nem nyújtotta ugyanazt; aztán 1,5 hónap szünet + a vizsgák. azóta volt még két egyéjszakás,de semmi komoly... és most jutottam el odáig, h ismerkedek egy olyan lánnyal,akivel komolyan el tudom képzelni (úgy tűnik ő is :) ez amolyan illegális szakasz :) ) szóval reményeim szerint 1 év :) 24F

a lényeg, h

2011. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éve vagyok egyedülálló, szerintem egy darabig az is leszek. Nekem a felnőtt férfiak tetszenek, náluk pedig általában alap dolog az összeköltözés. Nos nekem az jelenleg nem menne, mert nincs annyi keresetem, azt pedig nem bírnám elviselni, ha eltartanának. Ellenben ha az illető férfi hajlandó 2 évet velem tölteni úgy, hogy külön élünk, akkor minden gond nélkül belemennék, de azt is meg kell értenie, hogy nekem a tanulás és a karrierem jelenleg az első.

Önfejű vagyok tudom, éppen ezért nem mentem bele kapcsolatba ennyi ideje, de ha nem vagyok tudatos, akkor majd 30 évesen fogok sírni.

2011. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!