Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem akar elválni, elköltözni?

Figyelt kérdés
13 év után megromlott a kapcsolatunk a férjemmel és ez 10 éve kezdődött, amikor terhes lettem. Ő hidegült el, mert a fejébe vette, hogy most már csak a munka létezik, hogy megteremtse az anyagiakat. Nem volt semmilye (szó szerint), amikor megismerkedtünk, nekem volt egy lakásom, jó fizetésem. Mindig támogattam, nem számított, hogy nincs pénze. Támogattam, amikor létrehozta a vállalkozását, segítettem, ölteteket adtam, mellette voltam jóban-rosszban. Nem élt ezzel vissza, de stresszes lett és elhidegült. Én mindent bevetettem ez alatt a 10 év alatt, tényleg mindent, de csak ideig-óráig működtek. Ennél többet nem tudok már tenni. Tele van a lelkem tüskével, és azt szeretném, ha már nem élnénk együtt. Többször elmondtam ezt neki és kértem, hogy addig amíg nem adjuk el a házat, költözzön el, hisz a gyermekünk iskolába jár, nem akarom hurcolni sehova, és a házba is én tettem bele több pénzt. De egyszerűen nem akar elmenni, nem akar elválni. De közben tenni sem tesz azért, hogy jobb legyen a kapcsolatunk. Mit lehet ilyenkor tenni?

2020. dec. 7. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha komoly az elhatározásod, egyszerűen beadod a válópert és kész.


Egyéb esetben lehet magára hagynám egy pár hétre, hogy tényleg érezze a súlyát, milyen nélkületek.

2020. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Lenne hova költöznie, vagy csak úgy kiraknád az utcára, mert meguntad?
2020. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Szerezz egy bikát majd beied
2020. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Add be a válópert. Nem kötelező vele maradni, pereskedés után elválhatsz tőle.
2020. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

*add be a válási keresetet

Bocsi nem figyeltem a szavaimra

2020. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A válás nem jelent semmit. 😊 A saját lakásából még a bíróság sem teheti ki. Akkor más nincs, mint eladni. A valast sem 2 perc alatt mondják ki (most vírus idején ez még hosszabb lesz, szal min. 1 év) és csak utána van a vagyonmegosztasi per (ha nem tudnak megegyezni), a ház eladás (ha a bíróság kötelezi a feleket megegyezés hiánya miatt) sem 2 perc.. Szal, minimum 2 év édeskettesben kérdező...
2020. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

- Megcsalni.

- Agyára menni.

- Hagyni a kérót és elköltözni.

2020. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen konstrukcioban nem tudod kivasarolni a reszed? Ha mas nem, akkor bereld ki tole, abbol el tud menni alberletbe.
2020. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
#8. Ezek jó ötletek igen, amiket írtál, csak te még nem találkoztál olyan férfivel, aki nem akar elvalni... Nem érdekli semmilyen megoldás, hisz ő eleve elutasítja az egészet. Ugyanolyan bunkó, mint amiért tönkre ment a házasság. Az hogy a másik jól érezze magát, neki nem perspektíva, sőt... Tipikus elnyomo. Itt csak a valódi lépések teszik meg a hatást. Válás beadása, orra alá nyomni a beadott keresetet. És valóban olyan stilusban hozzáállni, mint ahogy ő tette/teszi. Bunkón, keményen, érzések nélkül. Ilyennel másként nem lehet.
2020. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Leszek a szeretőd, hidd el minden megszépül
2020. dec. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!