Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, elmondanátok a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elmondanátok a véleményeteket az alább leírtakról?

Figyelt kérdés

Adott egy rendes normális lány, aki összejött egy mindenki által leírt semmit érő sráccal, egy hónap ismeretség után összeköltöztek, közben a lány eldobta magától és elfordult tőle a viselkedése miatt az összes barátja, ismerőse akikkel addig jó viszonyban volt mára csak a srác maradt neki, akivel megcsalás útján jött össze. Belerángatta a lányt a félrelépésbe, azóta teljesen kifordult magából.

Volt esetleg valaki ilyen helyzetben, mi lett belőle, meddig tarthat egy ilyen kapcsolat?


Köszönöm a válaszokat.


2020. dec. 7. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Majd megvilágosodik, és egyedül marad.

Feltétlenül vissza kell fogadni, hogy talpra tudjon

állni. Sajnos a szerelem sokszor vak.

2020. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én visszafofadnám még, de olyan mintha a falnak beszélnék.

És nem csak rám, senki másra nem hallgat sajnos.

2020. dec. 7. 17:08
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez van, ha valaki szerelmes lesz. Ezt nem tudod befolyásolni, és ilyenkor a rózsaszín ködtől nem látja jól a dolgokat. Idővel rájön majd.

Egy ilyen kapcsolat szerintem nem tart akkor sokáig, ha ebben senki sem támogatja.

2020. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hogyan lehetne rá hatni?

Nem akarom, hogy tönkre tegye az életét.

2020. dec. 7. 18:11
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Hatni ra nem tudsz, annyit tudsz tenni, hogy ott maradsz neki tamasznak. Ha eljon a szakitas ideje, akkor tudjon kihez fordulni, ne azert maradjon benne a rossz kapcsolatban, mert az egesz vilag elfordult tole.
2020. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De sajnos nem beszél se velem, se a többiekkel.
2020. dec. 7. 19:17
 7/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
47%
Ez egy ostoba tyúk. Hagyd a vérbe. Ha neki ez kell, akkor egészségére.
2020. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Egy két hónap együtt élés és rájön, hogy hülye volt.
2020. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem dönthetsz más helyett, ő így látta jónak. Senkit sem lehet belerángatni valamibe, ő ezt akarja, ketten akarták ezt, ne állítsd be a férfit bűnbaknak a barátnőd döntése miatt (még ha így egyszerűbb is elfogadni a hehlyzetet! Én is megfigyeltem, hogy sok olyan ember létezik aki ha kapcsolatban van, képes eldobni a barátait, nekem is volt régen ilyen, természetesen miután szétmentek már keresett, hogy beülhetnénk valahova meginni valamit -> Nem!.

Hogyan tudsz rá hatni? Mivel nem beszéltek, így sehogy, nem is teljesen értem hogyan tartod jó barátnak, ha ilyenre képes? Leírtak alapján egyáltalán nem rendes normális lány, ez is ő, ahogy jelenleg viselkedik!

2020. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
A semmit érő pasi nagyon jó az ágyban. Nem tudsz ellene tenni. Vannak nők akik bármit, akár a verést bevállalják, ha szex amúgy nagyon jó.
2020. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!