Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok hosszabb szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok hosszabb szünetet beiktatni a párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Amikor nem beszéltek, nem írtok egymásnak, nem találkoztok egy előre megadott ideig, mondjuk 1-3 hónap, vagy akár fél év, de mindezek előtt megbeszélitek, hogy mikor veszitek fel újra a kapcsolatot, és hogy ezalatt természetesen hűségesek maradtok egymáshoz.

2020. dec. 9. 06:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha valakit szeretsz és egy jól működő kapcsolatban vagy vele, hogy bírod ki, hogy x hónapig nem keresed?? Nincs kontakt?

És ennek mi értelme van?

Nonszensz 😅

2020. dec. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Nem látom értelmét. Velem valaki ezt eljátszaná, utána vissza se kellene jönnie és kereshetne új barátnőt magának!
2020. dec. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
A szünet ősi tini szokás
2020. dec. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi igen! Eldöntöttük, hogy egy darabig nem találkozunk, ennek 11 éve...
2020. dec. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a kapcsolat kuka, ahol előre megbeszélt szünetre van már szükség.

1-2 nap különlét azt mondom belefér, ha mondjuk nagyon stresszes-veszekedős időszak van, addig pl szülőkhöz hazamenni pihenni vagy ilyesmi. De hetek? Hónapok???

22N

2020. dec. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy egy működő párkapcsolatot valaki önszántából szüneteltetni akarna, hiszen az az érdeke hogy működjön. Ha valami külső tényező közbeszól, munka, esetleg tanulás vagy betegség, családi probléma, akkor talán érthető, de közben lehet kommunikálni.

Egyszer fordult ilyen elő velem 20 éves koromban, az egyik exbarátnőm kért időt 6 hónap után, mondván túl intenzív a kapcsolat, kicsit vegyünk vissza, lassítsunk. 1 hétig nem találkoztunk, nem is beszéltünk egymással, ő kérte ezt tőlem. Az elején nagyon szar volt,sokat gondolkoztam miért csinálja ezt velem, majd úgy döntöttem, hogy elmegyek az egyik haverommal gokartozni, kieresztem a gőzt. A pálya mellett egy vendéglátóegységbe megismertem egy lányt, elkértem a számát. Este megpróbáltam felhívni az exemet, nem vette fel, vártam 1 napot hogy jelentkezzen, majd írtam egy emailt hogy részemről vége és felhívtam a másik lányt. Mai napig nem beszéltem azzal a lánnyal, szerintem nem volt bátorsága szakítani velem, ezért intézte a dolgot, hogy ne neki kelljen kimondani a végső szót.

2020. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik csaj ismerősöm több éve ilyen kapcsolatban van. A srác az 3 évvel fiatalabb tőle és hozzá teszem elég papucs. A csaj akkro csinálta ezeket a szüneteket mikor éppen más után vágyakozott. Akkor indokolatlanul összveszett a gyerekkel (amik után már a helyében én hagytam volna őt ott ha szeretem ha nem..) és bepróbálkozott annál az aktuális crush nál. Szóval összejött e neki vagy sem, utánna visszatért az eredeti kapcsolatához. Enyhén szólva nyilván szereti őt a srác de hogy tiszteletet ez nem érdemel az is bizotos.
2020. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagyok már 15 éves. Ha meg lehet oldani, akkor együtt lehet megoldani, nem külön.
2020. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

7: ezért ősi tini szokás.


Együtt vagyunk a Juliskával, de ma péntek van, ma szünetet tartunk, mert mindketten kavarni akarunk valakivel az esti buliban, aztán hétfőn meglátjuk, hogy mi lett a kavarás eredménye

2020. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi be szoktunk iktatni szüneteket. Múltkor a férjem a szüleinél aludt én meg végre írhattam a szakdogámat majdnem két napig nem beszéltünk ;)


De három hónap? Az nagyon soknak tűnik...

2020. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!