Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nők, szoktátok-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nők, szoktátok-e a férfiak agyát húzni, játszani velük?

Figyelt kérdés

Arra gondolok itt, hogy ugyebár nyilvánvaló, hogy sok pasinak bejöttök és rendszeresen próbálkoznak is nálatok. Vissza szoktatok-e élni ezzel a népszerűséggel? Játszotok-e olykor olyan pasival is, aki körülöttetek legyeskedik, de ti soha nem akarnátok tőle semmit? Jól esik-e a férfiakat néha bolondítani, tudván, hogy mindegyik odáig van értetek?


Olyan dolgokra célzok, aminek egyértelműen csak az egotuningolás a célja: mosolygás jobbra-balra, félreérthető beszólások, célzások, megjátszott kedvesség, érdeklődés, incselkedés, poénkodás, esetleg randizás is(de úgy fogadjátok el a meghívást, hogy már biztosak vagytok benne, nem lesz 2. randi, csak jól esik, hogy a pasi mindent fizet, programra elvisz, stb.).


Szoktatok ilyet csinálni? Visszaélni a jó külső biztosította "hatalommal"? Ha igen, ezek után az olyan pasi, aki komolyan tetszik nektek, miből veheti észre, hogy vele viszont nem játszadoztok, hogy ő valóban egy "kiszemelt", nem pedig csak egy 20. pasi, akivel csiki-csukiztatok?



2017. ápr. 9. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a migrik agyát szoktam húzni.
2017. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
szokták.. a sok birka meg el is hiszi nekik és fizeti a vacsorákat!
2017. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Szoktak ilyet és nem csak a kimondottan szépek. Tudják, hogy mit szeretne a férfi és azt is, hogy ők semmit tőle, de nem mondják ezt meg, sőt sokszor húzzák az agyát tovább a próbálkozó férfinak. Fenntartják benne a reményt, hogy lehet valami, de közben tisztában vannak vele, hogy semmi sem lesz. Kimondottan jókat szórakoznak a barátnőkkel ezen, hogy mennyire teper a srác és milyen poénos, hogy feleslegesen csinálja valójában. Ezt nem kitaláltam, tapasztaltam. Saját bőrömön is és fültanúja is voltam már ilyen csajos beszélgetéseknek.
2017. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Mind szoktak, de egyikük se vallja be.
2017. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Amelyik férfivel ezt meg lehet ezt tenni, az meg is érdemli.
2017. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Én felismerem az ilyen nőket,és randi végén mindig közlőm velük hogy a te részed te fizeted :D
2017. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

A NŐ nem csinál ilyet, egyrészt nincs erre szüksége, nem ettől teszi függővé az önbizalmát/önképét, másrészt tiszteli annyira a másik embert, amennyi tiszteletet ő maga elvár, ez pedig magában foglalja azt is, hogy nem játszik a másik érzelmeivel.

Emellett azzal is tisztában van, hogy a "képessége", hogy vonzalmat tud ébreszteni férfiakban, nem érdem, nem teljesítmény, csupán a külsejének, én annak a ténynek köszönhető, hogy punci van a lába között... felesleges illúzió abba hitbe ringatnia magát, miszerint ettől ő több/jobb/ügyesebb/akármi.

Szóval a válasz; nem, NŐK nem csinálnak ilyet, butus/éretlen kislányok, esetleg hullámvölgyben lévő nők igen.

32/N

(Pár beszólást megelőzendő: szép vagyok. És szerény :P :))

2017. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

7-es. Esetleg te úgy gondolod, hogy nincs ilyen, de közben meg rohadtul létezik ez.

Nekem is volt, hogy hónapokig húzta így fejemet nő. 10 esetből kilencszer kifogásokat talált egy esetben meg eljött találkozni. És jó volt, hogy segítettem neki bizonyos dolgokban. Tudta, hogy én meg vagyok veszve érte, de nem volt képes megmondani, hogy ő igazából semmit nem akar. Nem kérette magát, hanem egyszerűen nem kellettem neki, de ettől még ezt nem adta a tudtomra, sőt inkább néha úgy tett mintha érdekelném. Egyik nap nem akart találkozni, két nap múlva sem akart, de egy hét múlva benyögte, hogy mehetek vele moziba. Akkor lett vége amikor megkérdeztem tőle, hogy akkor most akar-e valamit vagy csak a bolondját járatja velem és közölte, hogy semmi komolyat nem akar. Sőt igazából még barát zónát sem akart, mert innentől már nem érdekelte, hogy esetleg én még fenntartanám vele a kapcsolatot. Jó volt neki, hogy én próbálkoztam, érdeklődtem, jó volt neki, hogy tudta kell valakinek, csak éppen én nem kellettem. De ezt nem közölte, csak szórakoztatta magát.


És vannak nő ismerőseim is akiknek írkálnak és bepróbálkozgatnak srácok. Erről én tudok, mert jóban vagyok ezekkel a nőkkel. És az első próbálkozás után eldöntik, hogy nem kell nekik a srác, de innentől még jókat röhögnek a barátnőikkel egymás között, hogy "Nézd meg ezt a gyökeret, elhívott kávézni. Hogy a francba gondolta, hogy én majd elmegyek vele bárhova is?" És nem azt írja vagy mondja neki, hogy nem szeretnék veled ismerkedni vagy hasonlók, hanem azt, hogy talán majd máskor elmegyek veled. És beszélget vele tovább és kommentálja a barátnőinek, hogy mennyire pancser a gyerek.

Nem korrekten kezelik a közeledést, hanem jót szórakoznak rajta. Nem rövidre zárják, ha tudják, hogy nem lehet semmi, hanem még húzzák a srác fejét. Van ilyen. Létezik ez. Persze vannak rendes nők is akik nem csinálnak ilyet, de én tudok többet is akik képesek ilyenre.

2017. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak nők és vannak férfiak is akik ezt teszik. Elfogadják a kevésbé vagy egyáltalán nem tetsző ajánlkozók hódolását, ajándékokat, szívességeket, lelkitámaszát.


Ez nagyon is élő és létező jelenség. tanítani kellene , hogy mik azok az apró vagy nem is annyira apró jelek amik mutatják, hogy a másik fél nem akar semmit és akkor bizony a reménykedőnek kellene összeszedni magát és lelépni vagy eleve alkalmat sem adni az ilyen típusú zsákutcákra.


Nehéz...

2017. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam.
2017. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!