Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mit tegyek? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit tegyek? A pàrom folyton lehülyèz ès terrorizàl, ( nehèz lenne leírni pontosan, hogy mièrt?) kb mikor èpp olyan hangulata van. Ha ki merek àllni, akkor közli velem, hogy lehúzom csak a szintjère... mert hülye vagyok.

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok a helyesíràsi hibàkèrt, zaklatott vagyok. A dolgot megnehezíti, hogy van egy kisfiunk ski imàdja ôt.
2020. dec. 10. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a picsbe, ezt kell tenni
2020. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A fiad akkoris szeretni fogja, ha nem lakik majd veletek. Vess ennek veget, semmi ertelme ennek a kapcsolatnak. Tudod, szoktak mondani, hogy boldog mama, boldog baba. A gyerek fogja a legjobban megszenvedni a dolgot, ha tovabbra is egyuttmaradtok.
2020. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hja igen tudom...nagyon sokszor elindultam,de ùgy elgyengít, hogy van egy fiunk ès próbàlom,próbàlom,hogy megfeleljek neki, de nem fogok soha...amíg vèkony voltam, tul kicsi volt a seggem, nem nôtt elèg gyorsan a halyam...most, hogy elhíztam most azèrt utàl.
2020. dec. 10. 14:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne a gyerek miatt maradj vele. Ennek semmi ertelme! 14 eves koromig szenvedtem a szuleim borzaszto hazassagat, mig vegre elvaltak, de azt is undorito modon tettek. Evekig jartam pszichologushoz. Ha ezt akarod a gyerekednek, akkor hajra.
2020. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy fèlek lèpni.magam sem tudom mièrt?
2020. dec. 10. 14:48
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk eleve nem vállal épeszű ember ilyennel gyereket. Mindegy, úgyse hagyod ott, mert kb a semmire szültél "halyam"....
2020. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kösz b.meg
2020. dec. 10. 14:51
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azert felsz lepni, mert szepen leepitette az onbizalmadat az evek alatt teljesen. De tul kell tenned magad ezen, es lepned kell valamit, magad es a gyerek miatt.
2020. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Szívesen b+. Mit vársz?
2020. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Mert aztán a kicsinek jó lesz úgy felnőni, hogy látja az anyját tönkremenni. És mellékesen: vajon majd tizenévesen is imádni fogja az apját, amikor őt is terrorizálja, mert esetleg nem mindenben gondolkodik majd ugyanúgy?

Ja, és igen, lehet duzzogni, meg trágárkodni, de ép lelkületű ember tényleg nem szül gyereket egy agresszív idiótának. Azt meg nem hiszem el, hogy csak véletlenül, hirtelen most vált ilyenné. Nem az a rossz ember, aki rávilágít, hogy elszúrtad.

2020. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!