Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mit tegyek? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit tegyek? A pàrom folyton lehülyèz ès terrorizàl, ( nehèz lenne leírni pontosan, hogy mièrt?) kb mikor èpp olyan hangulata van. Ha ki merek àllni, akkor közli velem, hogy lehúzom csak a szintjère... mert hülye vagyok.

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok a helyesíràsi hibàkèrt, zaklatott vagyok. A dolgot megnehezíti, hogy van egy kisfiunk ski imàdja ôt.
2020. dec. 10. 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

"magam sem tudom mièrt"

Mert beteg vagy. Kapcsolatfüggő, és Stockholm-szindrómás. Sürgősen keress fel egy szakembert, már amennyiben kicsit is fontos a saját, és a fiad élete.

2020. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

Ő egy idióta, narcisztikus beütése van.. tudom ebbe voltam en is. Allandoan hulye.voltam Soha nem lehetett igazam!!!!! Hidd el hogy bele fogsz dögleni ha nem lesz ki! Keress egy olyan embert aki teljes szívéből szeret es MINDENED imádja es nem kezel le. Nem hülyéz le. AZ ilyen ember mint Ő

Gyáva, hidd el hogy soha nem fog megváltozni mar es abból fogja az erejét nyerni higy téged alaz -le! Ilyen mértékű bantalmazasnal ( lelkileg, De kitudja ért e hozzad másképp, sejtem hogy igen) nincs szó se szerelemről se.szeretetrol se semmiről! Uralkodásról. Hidd el

Mindenki jot akar neked akárki vagy

Benne voltam

Kérlek menj el!

2020. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Èn nem duzzogok..., nyilvàn okkal jöttem ide, mert vàlaszokst keresek. de attól, hogy valaki agesszívan leolt, nem leszek elôrbbre.mindazonàltal köszönöm a vàlaszàt.nem, nem hirtelen lett ilyen...szèpen,lassan...eleinte a tenyerèn hordott...
2020. dec. 10. 16:38
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is nehez volt eljonni, terhes voltam . Tobbszor visszaleptem.

Utoljara megtettem , vegig azt ismetelgettem most legy eros,most legy eros. Nem leptem vissza.

No vagyok, nem kutya.

A dontes a te kezedben van. Egyedul a tiedben.

2020. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!