Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nem vagyunk egy hullámh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon?

Figyelt kérdés

Tavaly Augusztus óta ismerjük egymást, egy baráti összejövetelen ismerkedtem meg vele.. Azóta teljesen belészerettem, nem tudom kiverni a fejemből, állandóak a viták szinte kéthetente vannak... Neki rengeteg "megromlott" párkapcsolata volt már előtte... De a barátnőjének küldözgette az üzeneteket, a pasikról hogy miket írogatott vele, szexről, átjött hozzá, sőt több pasival is és mióta én itt vagyok neki, ezek a pasik írogattak neki, én pedig letiltottam őket nála akikről tudok... Több mint egy éve vagyok vele együtt már, és abból 7hónapja nem szexeltünk, semmi nem volt köztünk mert őt műtőtték egy daganattal pont a belsőcombjánál... Azóta nem javult semmi.. Tehát 7hónapja nem szexeltem vele... Minden két hétben megy a vita , mert mindig ilyen "volt" exes, párkapcsolatos dolgok kerülnek elő, és én igen féltékeny vagyok nagyon egy ilyenre hogy meglátom, az "exe" vagy egy kurótársa írt" vagy éppen a barátnőjének küldte el azt amit írt a társa... Eléggé frusztrál a dolog engemet, elmondása szerint szeret... De nem így látom, az utóbbi időben eléggé elhanyagoltnak érzem magam, nem köszön, "Hello", mintha a haverja lennék kb, tegnap se köszönt, ma szóvá tettem neki , ennyi volt a válasza: " Jaa?? tényleg? még szívet se küldtem?" elfeljtettem, dolgoztam hajnali 2 ig...

Ahha, nekem most esett le a dolog, ha igazán szeretne, akkor egy jó éjt, vagy Szia holnap beszélünk, de eszébe sem jutottam, soha nem jutok eszébe, csak ha kell valami neki, most is karácsonyra ez kell, az kell... Azt érzem csak kihasznál, pénztárca vagyok neki, és rosszul esik. Nem figyel rám.. Ha én őt nem keresem, ő engem nem fog felhívni magától... Soha nem kérdezte, meg hogy vagyok, milyen a napom velem ellentétben, mikor én megkérdezem tőle, " semmi, dolgozom, nem csinálok semmit." Ez a válasza neki... Monotonnak érzem ezt a kapcsolatot, viszont hétvégente jól elvagyunk mindig. Lehet csak egy barátként tekint rám?

Elmondása szerint mondom mégegyszer ő szeret engem, hiányzom neki, de ha hiányoznék neki akkor érdeklődne felém nem??


24F/41N.



2020. dec. 10. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltatok és most sem vagytok egy hullámhosszon.
2020. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak egy hullámhosszon nem vagytok, hanem még csak együtt sem vagytok.
2020. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt egy fiú vagy nő írta, nem mindegy
2020. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!