Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne elhagynom a férjem, ha csak annyni a bajom vele, hogy rasszista, szexista, önző és ideológiailag, értékrendileg nem vagyunk egy hullámhosszon?

Figyelt kérdés
Amúgy jól megvagyunk, nem kell sok neki, csak kaja, szex, foci, meg hogy ne idegesítsék a gyerekek. Sajnos nélküle anyagilag nehezebb helyzetbe kerülnék és valljuk be 40 évesen, két gyerekkel, anyagi problémákkal nem biztos hogy jobb lenne. Nyilván nem tudom szeretni a férjem, de úgy meg tudom játszani magam, hogy ellegyünk, havi 1-2 szexet kibírok vele, itthon meg legalább élhetnék nyugalomban, élhetnék a hobbijaimnak vagy a gyerekeimnek, nem hajtásban és nyomorban miután az ex akkor is ugyanúgy része lenne a gyerek miatt az életemnek. Ráadásul ami miatt szakítanék, az kb sok társkeresőre igaz (huszévest akar dugni 40 évesen, idegbeteg ha kiömlik a kakaó a földre stb, féltékeny, sajnálja a pénzt a másikra költeni mert bizalmatlan). Nem vagyok átlag feletti nő sem. És hát Ti mit választanátok? Kényelmes életet, ahol kicsit elszeparálódtok a férjetektől és kiépítettek egy minimális egzisztenciát arra az esetre ha mégis lecserélne arra a a bizonyos húszévesre, vagy hajtás és új élet?

2020. júl. 26. 09:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ebből a kérdésben lévő felsorolásból elég lett volna egyetlen egy is, hogy elegánsan elköszönjek az illetőtől a soha többet viszont nem látásra.Nem hogy hozzámenjek és még gyereket is vállaljak tőle.


Nem tudom, hová tetted az eszed és a szemed, de hogy aznap mikor választottad nem voltál toppon belőle, az tuti.

2020. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
hazudott. Megjátszaotta magát ismerkedéskor. Vannak női barátnői most is, de előttük nem beszél olyanokat, hogy büdös migránsok, hülye feministák. Az iylenek ügyelnek a látszatra, de én már feleségként csak a gyerek után találkoztam az igazi oldalával és a problémák csak rontottak a helyzeten.
2020. júl. 26. 10:06
 3/45 A kérdező kommentje:
társaságban moderálja magát, csak otthon olyan őszinte.
2020. júl. 26. 10:09
 4/45 anonim ***** válasza:
94%
3 Akkor mordulj rá és ne tűrd, ha nem akarod, hogy a gyerekeidnek az ilyen viselkedés váljon természetesnek.
2020. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
El szoktam mondani a a véleményem, de az ilyenekkel nem lehet beszélni. Sőt, csak olaj a tűzre és jön a feministázás. Most úgy vagyok vele 8 év után, hogy nincs kedvem ehhez, inkágg feladom és befordulok, foglalkozok magammal, nem a házassággal és kész. Ő tvézik én meg olvasok valamit és kész. Csak nem tudom mi lesz ha kirepülnek a gyerekek. Nyilván neki sem jó ez, mert az ilyen pasiknak az igényei az egekben (szépséges feleség akire mindenki irigykedik, elviszi hátán az összes munkát, agyba főbe dícséri a férjét, nem mond ellent a hülyeségeire, megkeresi magánaka pénzt, neki nem kell semmit beleadnia stb).
2020. júl. 26. 10:17
 6/45 anonim ***** válasza:
77%
5 Kitartást. Nem irigyellek..
2020. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
72%

Maradnék, amíg kicsik a gyerekek, de hatványozottan figyelnék arra, hogy a gyerekek ne vegyék át ezt a stílust. Ha elválsz, akkor is találkoznak vele, szóval a te nevelési irányzatod itt nagyon fontossá válik, hogy ne az apjuk legyen a minta.

Közben azért elkezdenék jobban spórolni és berendezkedni egy majdani külön életre, amit persze minél hamarabb jó lenne elérni.


Abban igazad van, hogy egyedül sem lenne egyszerűbb a gyerekekkel és velük normális társat találni minimális az esély.

2020. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
95%

Válj el kérlek.

Lehet félelmetes, lehet az elején nehéz lesz, de hihetetlenül megfogsz könnyebbülni, miután megtetted

2020. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
94%
Én is azt mondom, hogy válj el. Vannak 40 fölött is normális emberek, neked egy partner kell, nem egy disznó.
2020. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
93%

Ettől a házasságtól minden màs lehetőség csak jobb lehet. 1 percig nem maradnék ezzel a kannal. Mi az, hogy ne idegesítsék a saját gyerekei? Minek csinálta meg őket az idiótája akkor, ha ilyen tehernek érzi őket?

Az sem mindegy, hogy az első vagy a második gyerek után mutatta be a valódi énjét neked kérdező. Ha az első után, akkor valóban nem voltál komplett, hogy még a másodikat is bevállaltad ettől a baromtól.

2020. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!