Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájött a csajra hasmenés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájött a csajra hasmenés nálam. Utána zavarában elrohant, azóta nem is akar találkozni velem. Amúgy nagyon egy hullámhosszon vagyunk, nagyon tetszik. Mit tudnék tenni hogy ő se érezze emiatt kellemetlenül magát és túllépjünk ezen?

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk. 4. randin jött fel hozzám "filmet nézni". Az előző találkozók nagyon jól sikerültek, úgy érzem megtaláltam akit kerestem. Ő is nagyon lelkes volt, egy igazi hosszútávú kapcsolatnak induló dolognak tűnt minden. Viszont amikor feljött rájött a hasmars és mivel kis lakásom van (30nm) ahol minden egybenyílik, mindent hallani. Próbáltam azzal elnyomni a helyzetet hogy kinyitottam az ablakot, kiléptem egy kicsit korláthoz és elszívtam egy cigit (erkény nincs), közben felnyomtam a tv-n a zenecsatornát amekkora hangerőre lehet éjszaka (így is hallottam mindent, de úgy gondoltam legalább ő "biztonságban érzi magát"). Rettentő zavartan jött ki, nem is mondott semmit csak elkezdett elrohanni. Mondtam neki hogy semmi gáz és hogy szivesen hazaviszem ha akarja, de meg se halgatott.


Azóta keresem de a barátnői szerint olyan zavarban van hogy nem akar velem többet találkozni. Írtam már neki hogy ez természetes, próbáltam elviccelni is de semmi. Nem akarom a témát túlzásba vinni mert túl érzékeny rá.


Amúgy 10/10-es a csaj, ezért is érzi hogy rá nézve ez nagyon kínos. Állandóan tipp-topp néz ki, sokat foglalkozik a külsejével.


Mit tennétek a helyemben? Nem akarom hogy egy természetes emberi funkció miatt ne találkozhassak vele többet.



2014. ápr. 2. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Don't fos! :D


[link]

2014. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld meg, hívni 1-2x ha nem megy próbáld meg, hogy hát ha felkeres. De elviccelni elég szar ötlet volt pajti.
2014. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Mindent csak ne csinálj belőle viccet. Hívd fel ha nem válaszol menj el hozzá, és mond el neki hogy nincs semmi probléma nem kevesebb a szemedben emiatt.
2014. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha komolyan érdekel téged, el kell tudd magyaráznod neki, hogy előtted számára semmiben nincs tabu... Különben is ez természetes dolog. Én pl. sosem fingok társaságban férfi létemre, sem a párom előtt, de amikor alszom akaratlanul is elrepül. Páromtól megkérdeztem horkoltam erre ő válaszul tudtomra adta hogy nem, de elrepült egy galamb az éjszaka. Kellemetlen volt, mert mindig ügyelek erre de nem cinikusan és kérdőre vonóan említette...
2014. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, kis szégyellős :D

Képzeld el akinek ilyen krónikus betegsége van...akkor annak sose legyen párkapcsolata?

Gondolom sose volt még ilyen helyzetben, és azt gondolja, hogy gusztustalannak tartod emiatt. De hát könyörgöm, most hiába fut el, ha összejönnétek, látnád talán még hányni is :D

Szerintem bántja a hiúságát, hogy te még ilyen 'idegenül' hallottad a wc-n, és cikinek tartja :D Poénnal amúgy lehet oldani az ilyesmit, lehet nem kedvesnek kellett volna lenned (szép gesztus volt, nem azért), hanem kicsit elbagatellizálhattad volna, vagy nem tudom.


Szóval próbálj meg nyíltan közeledni, és nyugodtan keresd fel, és mond meg, hogy téged nem zavar, ha szokott wc-re járni :D Hidd el nyílt poénnal többet érsz, mintha mindketten úgy csinálnátok, mintha mi sem történt volna.

Érezze azt, hogy természetesnek veszed, hogy ilyen előfordul, és ezt nem kell olyan komolyan vennie. Ez felfogja oldani!

2014. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ilyen jól kijöttetek, én azért nem adnám fel. Hívd fel, keresd továbbra is, legjobb lenne személyesen, hogy neked baromira tetszik, és ugye "jóban-rosszban" együtt kell lenni, és ha beteg lesz, akkor sem lesz tiptop, de ettől még neked ugyanolyan nőies, stb.


Ha ezekre sem reagál, és nem akar találkozni, akkor viszont szerintem felejtős, mert ez már elég éretlen és idióta viselkedés, akármennyire is szép és szexi akar lenni, mindenki kerülhet ilyen helyzetbe.

2014. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát ez szar ügy...
2014. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Elviccelni nem úgy próbáltam hogy kiröhögtem vagy poént gyártottam, hanem próbáltam ilyen "mindenkivel előfordul, nincs ebben semmi" dologgal elütni a dolgot. Mintha tök természetes lenne, merta AZ IS! A hallgatás szerintem is a legrosszabb amit lehet tenni. Akkor így fog alakulni a kapcsolat, ilyen titkolózva. Nekem ez nem pálya és amúgy is tudom hogy vannak bélmozgásai mint minden embernek és attól még nekem ő ugyanolyan szexis és kívánatos.


Mindenképpen keresni fogom, nem mondok le róla egy ilyen dolog miatt. Amúgy tényleg a hiúságát bántja a dolog, mert a barátnői szerint még csak nem is pukizott soha pasi előtt (erre kínosan ügyel), az előző barátjával is végig úgy csinált mintha neki nem lennének "ilyen dolgai". Az a berögződése neki, hogy ettől ő már nem olyan a férfi szemében.

2014. ápr. 2. 13:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Küldj neki virágot. Abból tudni fogja, hogy igenis nőnek tekinted, a történtek ellenére is!
2014. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudtam röhögés nélkül végig olvasni a kérdésed :D De sajnálom szegény kis csajt. Ne add fel semmiképpen :) Hajrá ;) Aztán írd ám meg, hogy alakult!
2014. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!