Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen egy normalis kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen egy normalis kapcsolat? Vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Kicsit felek az egeszet kiirni, de mar total tanacstalan vagyok. Lenyeg a lenyeg, osszejottem a tini szerelmemmel sok ev utan. Kulfoldon eltem, es kb feladtam az egesz ottani eletemet, hogy ujbol vele legyek. 25-30 kozott vagyunk mindketten. Mindig nagyon szerettem es ez az erzes csak erosodott, miota vele vagyok. Viszont az egesz kapcsolat nem volt egyszeru a kezdetektol, mert mindketten nagyon hisztisek tudunk lenni. Volt is par osszezordules rogton az elso hetek utan. Mikor hazajottem meg tipikus 'csillagokat lehozom az egrol', utana meg mintha megunt volna. A szexualis egyuttletek szama is nagyon csokkent. Az elejen rengeteget szexeltunk, de most mar orulok, ha kb. 10naponta van egy alkalom (nem mindig megy neki). Olyanokat mondott, hogy sok vagyok neki, engem mindig korbe kell ugralni, o kevesebb szeretgetesre vagyik mint en, stb. Pedig en csak szeretek vele lenni, igenylem, hogy olelgessuk, simogassuk egymast, ilyenek. A szabadidejet legtobbszor a gep elott tolti (jatszik) mert rengeteget dolgozik es neki ez a pihenes. Hetvegen delutan pl nem lehet osszebujni megnezni egy filmet, mert az neki tul koran van, csak ilyen este 8 utan... Addig szabad program szokott lenni. En viszont igenyelnem ezeket a dolgokat mert az elejen meg nem ilyen volt. Majdnem 1 eve vagyunk egyutt. Total ugy erzem, hogy kiszeretett belolem, elronthattam a tulzott ragaszkodasommal, vagy nem tudom. Az onbizalmam 0-ra csokkent, pedig elotte boven volt. Ha kerdezem ezekrol a dolgokrol azt valaszolja, hogy szeret, aztan kitalal vmi kifogast (faradt, sok volt ez a het, szar idoszakon megy keresztul, ilyenek). Ti mit tennetek a helyemben? Engedjem el? L

2020. dec. 10. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem stimmeltek egymásnak. Ennyi.

Együttélési, alapvető probléma.

Engedd el. Szép volt, jó volt, de ez csak rosszabb lesz.

2020. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem egyforma a szeretetnyelvetek. Amit te nyújtanál az neki sok, amit ő ad az neked kevés. Így senki se lesz boldog. Volt egy ilyen pasim, 9 hónapig bírtam, önértékelés 0-ra csökkent, tiszta depi lettem a végén, szakítottam. A mostani párom ugyanúgy igényli az összebújást, együttlétet, mint én, így jól működik a kapcsolat, egyikünknek sincs hiányérzete, két éve együtt vagyunk.
2020. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy két ember szeretetnyelve más, még lehetnek együtt. Nálunk is az a felállás, hogy én vagyok a bújós, ragaszkodóbb típus, párom annyira nem ilyen. Ő inkább a dícséretekből, hálából érzi, hogy szeretve van, mert a szülei soha nem köszöntek meg neki semmit anno.

Mégis összetudtuk hangolni, mert szeretjük egymást. Én megadom neki a szükséges teret, tehát nem fojtom meg a ragaszkodásommal, bőven van mindkettőnknek én-ideje, viszont ha annak vége, akkor odabújik hozzám, megölelget. Eleinte attól féltem csak miattam csinálja, de mostmár ő is szokta mondani, hogy egyre jobban megszokja és jól esik neki a bújás. Én pedig nagyon figyelek arra, hogy bármit csinál, megköszönjem és rendszeresen a tudtára adjam, hogy mennyre szuper embernek tartom őt, ami így is van.

Mi sokat beszéltünk erről a kapcsolatunk elején, 3 éve vagyunk együtt amúgy, már közös albérletben. Mi is rengeteget veszekedtünk a rózsaszín ködös időszakban is, mert én nem éreztem magam szeretve, ő meg azt érezte megfojtom. Ennyit számít az, hogy két fél képes-e küzdeni egymásért, nyitottak-e a kompromisszumokra. Nekünk sikerült, de azt is aláírom, hogy erre nem mindenki hajlandó.


22N

2020. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom más volt, sose csókolóztunk, mert neki nem igénye, én hiába szerettem volna, folyton visszautasította a szexet, de ha ő akart akkor volt szex, megmondta hogy a hobbija számára az első, én kb. utolsó, ha megkértem este hogy adjon egy jó éjt puszit, akkor azt mondta ne baszogassam már és aludt én meg mellette sírtam, nem érdekelte. És még sorolhatnám.. Tehát nekünk nem volt miért harcolnunk, szakítottam.

2-es voltam

2020. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szerintem véletlen hozzám került a párod :'(
2020. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon sajnálom, ha tudsz menekülj abból a kapcsolatból, mert az minden csak nem építő, jó kapcsolat! Azóta se, egy percre nem bántam meg, hogy kiléptem abból a "kapcsolatból", ha azt annak lehetett nevezni, sőt utólag nem is értem miért vártam addig a szakítással, miért hagytam hogy valaki így bánjon velem.
2020. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne amúgy hogy aki ilyen, mi játszódhat le a fejében? Mitől ilyen? Nem veszi a lapot, hogy a ridegsége bántja a másikat? Ha igen mert nem változtat? Ha nem veszi észre akkor meg érzelmi analfabéta vagy micsoda?
2020. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Észre vette, csak nincs benne empátia, mindig ezt mondta, meg hogy ő érzéketlen. Tényleg az volt.
2020. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En is pont azt akartam irni, hogy hozzam kerulhetett a volt parod. 😂 Köszi a válaszokat. Tegnap egyebkent megkaptam, hogy en raakaszkodtam meg megfojtom a szeretetemmel, stb. Aztan ma reggel bocsanatot kert, hogy nem gondolta komolyan. Velem akar lenni, de fogalma sincs, ezt hogy lehetne rendbehozni. En meg annyit mondtam, hogy legyen ferfi es kuzdjon. Ma is egesz nap gepezett meg ilyenek, en 10tol 5ig dolgoztam otthonrol, utana probaltam lefoglalni magamat. Este 7korul kerultem melle, kozben amugy sokszor probalt beszelgetni, de elutasito voltam mert nagyon rosszul esik a viselkedese. Miutan egymas mellett kotottunk ki a kanapen en odabujtam, se egy csok, se semmi. Szerintem igazatok van es elengedem, mert nem birom erzelmileg ezt a semmit amit kapok elviselni.
2020. dec. 11. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy így boldog, márpedig így nehéz annak lenni valakivel, akkor sajnos nincs más megoldás. A jelenlegi párom a szöges ellentéte a voltnak, bújik, puszilgat, csókolózunk, van szíve, lelke, érzem hogy szeret és én vagyok neki a legfontosabb. Ennél boldogabb nem is lehetnék párkapcsolatban, pedig nem pár hónapja vagyunk együtt, hanem már két éve.

(2,4,6,8-as válaszoló voltam)

2020. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!