Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még? Miért idegesíti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? Miért idegesíti, ha komolyan akarok vele beszélni a kapcsolatunkról? Miért tagadja meg mindig? Ez normális?

Figyelt kérdés
Szerintetek, pasikkal miért nem lehet megbeszélni a problémákat...Érzem, hogy jó pár éve megváltozott köztünk minden. Érzem, hogy már nem szeret úgy mint régen. S mégsem akar róla beszélni. Régen, spontán magától megölelt, sokszor megkérdezte mi újság , mit csináltam, stb. Manapság már semmi. Néha csak úgy vagyunk...egymás mellett. Amikor rákérdezek, ideges lesz, nem akar róla beszélni. Mindig azt mondja, hogy ez csak nekem probléma, mert kisebbségi komplexusom van, s nem úgy van amit én gondolok. Azt mondja szeret, s tervezi is velem a jövőt. De én nem vagyok boldog így....meg akarom tudni, hogy tényleg szeret e még...tényleg mi változhatott meg. De nem lehet vele megbeszélni, mert kiakad, elmenekül, hogy hagyjam őt békén ne piszkáljam....szerintetek miért van ez.....Nem csal meg, ez biztos. Tudom, nekem is ez lenne az első reakció a helyetekben. Hogy valami biztos köti hozzám és mellettem van valaki. De nincs! Meg meg tudunk beszélni mindent. Kivéve a kapcsolatunkat....😪 Én nagyon meg szeretném érteni, hogy mi változott, miért nem ragaszkodik, miért nem szeret kimutathatóan, s miért nem akar róla beszélni...De amikor meg azt mondom, válljunk el, azt sem akar...mert hogy ő szeret....szerintetek mit gondoljak....Mi lehet köztünk...Ebbe én bele őrülök.....

2020. nov. 19. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts! A TE pasiddal TE nem tudod megbeszélni a problémákat. kérjétek közvetítő segítségét. Ha erre nem hajlandó a pasid, akkor nincs mit tenni.
2020. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez igy probléma, mint a nőknék a mibajodsemmi..

Megkell jutalmazni egy viszontlátással aztán hirtelen bevallja amint elvesztett

2020. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tudatos dolog, amit el tudna mondani egy beszelgetes kozben. Szep lassan elhidegult toled. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, de vannak dolgok, amik bosszantjak. Az exemmel voltam igy, volt par kimondott dolog, ami zavart es nem valtoztatott rajta, meg rengeteg ki sem mondott aprosag, mert azokban meg nem szamitanak. Ezert van a se veled, se nelkuled allapot. Szeret de valahol tudat alatt meg "merges" rad. Aztan amikor a nagy dolgokban is gubanc lesz, akkor hirtelen felszinre tor a rengeteg kimondott es ki nem mondott dolog, amivel meg mar nem lehet megbirkozni. Nem veletlen lett az ex, ex. Biztos van legalabb egy olyan dolog, amirol tudsz es ot bosszantja, ez blokkolja a kapcsolatot. Ha nem is mondta ki konkretan, tuti, hogy utalt ra. Probalj meg vele a jovobeli tervekrol beszelni es figyelj arra, hogy mit reagal. Azt erzi, hogy nem abban a csonakban ulsz, amiben o ul.
2020. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kincső4 ***** válasza:
3as ezt szépen leirtad. Így igaz.
2020. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!