Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az erkölcstelen, családr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az erkölcstelen, családromboló, semmirekellő riherongy nőknek van arany élete?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer megfogalmazódott bennem , nézve a baráti körömet és ismerőseimet...

Nem egy elszerette a legjobb barátnője férjét, az hanyatt-homlok elhagyta az asszonyt, gyerekeket hagyva a háta mögött ( akikkel azóta nem tartja a kapcsolatot mert az új asszony nem engedi ),tehát tönkretett egy családot!

A pasi azóta vett neki házat, kocsit, és dolgoznia se kell mert eltartja!Nyaralni viszi, tálcán hordja...

Gyorsan csináltatnak maguknak egy gyereket, hogy legyen biztosíték, de azt se nevelik mert ugye minden fontosabb...

És bosszant hogy az aki nem más családját szerette el, nem tesz tönkre életeket, megbecsülné a párját és nem használná ki, nem kell.

Az ilyeneket ki kell használni, nekem nem vesznek kocsit,házat, még egy üdítőt se!

Ne értsetek félre, nem irigylem őket, mert én nem tudnék így élni, nem vinne rá a lelkiismeretem, inkább vagyok egyedül.

De ezeknek lelkiismeretük sincs, boldogak, mindenük megvan, és tenni se kell érte semmit!

Csak bosszant hogy ezeknek minden kijár, őket nem veri az Isten, csak aki normális szándékú és tisztességes.

Sajnos engem így neveltek, édesanyám jól elszúrta...

Miért ezeknek áll a világ?

És miért nincs igazság?

Nektek mi a véleményetek erről?


2010. aug. 12. 10:50
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Engem az bosszant hogy ezek a "nők" átgázolnak mindenen és mindenkin, nem számít nekik semmi. És a pasijuknak ő sz ász, kiszolgálják őket, megtesznek értük mindent. (Hisz már a volt családjuk se érdekli, hanem az új gyerekét ajnározza, a régiek el vannak felejtve )

Eltartják, kitartják őket, megkapnak mindent, ( ház,kocsi,nyaralás,ruhák, pénz , stb) és szentül hiszik hogy az ő kis párjuk mindezt megérdemli... Mert tönkretett egy családot, és így szerezte meg magának amit akart,mert nehogy már dolgozzon, és saját két kis kacsójával teremtse elő ezeket!

És nem veszik észre azt sem hogy át vannak verve, mert csak használja őket, a saját gyerekét is! Ő is csak egy biztosíték...

Én azt se értem ezeknek van lelke? Hogy tudnak belenézni mások szemébe? ( már ha a fennhéjázástól lenéznek az emberekre...) Hogy tud nyugodtan aludni? És miért büszke magára? És miért nézi le azt aki önerőből, tisztességes módon szerezte meg mind a pasiját, házát, vagyonát?

2010. aug. 13. 11:35
 22/48 anonim ***** válasza:
szerintem ezeknek a psiknak a nagy része változás kor előtti pánikban cselekszik, amikor még be akarja bizonyítani a világnak, hogy tud feltűnőbb, fiatalabb csajt hódítni, hogy ő még igazi férfi nem csak egy apuka, netán nagypapa.Ezért képesek feladni mindent, aztán öreg korukban mikor már nem áll a cerka, akkor meg megbándják-
2010. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

Igaz ami igaz, a legtöbbje idősebb, sőt jóval idősebb a nőjénél.

De ez nem mindig korfüggő, ismerek 30 év körülieket is akik ugyanezt tették.

A másik hogy miért nem látnak át a szitán ezek a pasik?Ennyire sügerek???? Azt hiszik mert odaadja magát nekik egyhamar már szereti is? Az nem jut eszükbe hogy mi van ha ugyanezt megcsinálja majd a nő mondjuk egy másikkal? Mert ha a volt feleségtől el tudta szeretni, akkor ugyanezt fogja tenni később - ha már ők is csak uncsi, gyereket nevelő háziasszonyok lesznek valami szinten - egy következő fiatallal?

Mondjuk arra ott a biztosíték, a gyerek akivel lehet zsarolni.

Nade ebből ő úgyis nyertesen jön ki mert ugye ott a nevén a ház, kocsi, pénz a bankban, ez mind az övé félig...

2010. aug. 13. 15:57
 24/48 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiaknál 40 éves korban semmilyen változó kor nincsen, a cerka az áll tovább. A nőknél van változás és le kell cserélni.
2010. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

Na, előző, látom itt az ellenzék...

Azt nem nevezném változókornak hogy felnevelte a gyerekeit tisztességgel, vezette a háztartást aztán már nyilván nem volt olyan vonzó mint egy friss, kipihent, ingyenélő huszonéves cafka aki elsőre széttárta a lábát!

De ha van igazság akkor ebül szerzett jószág ebül vész el!!!

Nekem mondjuk személy szerint nem kellene egy másik asszony által már széjjelrágott csont!

2010. aug. 14. 12:26
 26/48 anonim ***** válasza:

Kifelejted, kérdező, hogy a FÉRFI veszi semmibe a volt feleségét, A FÉRFI hagyja ott a feleségét a gyerekekkel, és a FÉRFI elégszik meg egy lábát széttáró pinával, aki ki is használja. Amúgy sok feleség elfelejt nő lenni, és a férfiak alapvetően nőt akarnak maguknak, marhára lesza*rják a főzést, mosást, takarítást. A pasiknak beszélgetés kell és szex, ennyi. Ha nem kapják meg otthon (általában ez van több gyerek után), akkor mennek a haverokhoz és új nőhöz.


Én amúgy nem tudom irigyelni ezeket a nyomorultakat, mert szerencsére, nő létemre nem szorulok rá, hogy valami ványadt farok eltartson, hanem megkeresem a magam pénzét, és van egy hozzám illő párom, akit imádok, és tisztel, mert nem a kitartottja vagyok, hanem egy független nő. Nekem ez a boldogság.

Az általad körülírt zombi lét számomra megalázó kínzás lenne, állandóan függni valami szottyadt faroktól. Ha valakinek ez az aranyélet, akkor legyen kitartott, ha nem, akkor meg élje a saját életét boldogan. Ennyi.

2010. aug. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Szóval!

a férfinak egy nő kell, beszélgetés, meg szex.

?????????????????????????????????????????????

Meg gyerek.

Na megvan a gyerek, arra főzni kell, mosni takarítani, jó példát mutatni, keveset lehet tőle beszélgetni, meg baszélgetni.

Akkor jöhet a fiatal cafka?Akinek semmi dolga.

én tegnap derelyét csináltam, meg krumplit is sütöttem a picinek az a kedvence, erre megkaptam, hogy nincs itthon kaja, mármint HÚS!!!!!!!

Tényleg nem érdekelné a féfiakat a főzés?

nem volt kimosva a kedvenc pólója és dacból felvett egy szakadtat.Tényleg nem érdekelné a férfiakat a mosás?

Szeret végignézni a lakáson, mint minden ember, ha tiszta és rend van.Tényleg nem érdekelné a fériakat a takarítás, csak a baszás meg a csevej? alig lehet hozzá szólni, mert mindig fáradt a munkától és nem a haveroktóól, vagy másik nőtől.Éppen ezért a szex is kevésbé megy.Szeritem a gyerek nagy felelősség, és rengeteg lemondással jár.Én is kiszabadulnék egy kis időre ebből a körforgásból, de nem lenne megoldás egy másik pasi bókjait hallgatni a családdal meg nem tudnék szakítani, akinek engedi a lelkiismrete az nagyon kétségbe van eseve, vagy mindig is nyagyon önző volt.

2010. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Utolsó!


TERMÉSZETESEN minden férfinek jól esik a tisztaság, kényelem, finom kaja stb. Ha a férfi azt szokta meg, hogy a nő mindent megcsinál, akkor nyilván el is várja a kényelmet, tisztaságot.

De attól, hogy a férfi ezt MEGSZOKTA és ELVÁRJA, hogy a nő mosson, főzzön, takarítson, ettől még el fog járni otthonról, ha a számára fontosabb dolgokat (szex, jó közérzet, beszélgetés) nem kapja meg. Ilyenkor megy a haverokhoz meg az új nőhöz. Nem véletlenül csalja sok férfi a feleségét, pedig az főz, takarít és mos otthon.

2010. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

16:39,


Nekünk két kisgyerekünk van, és abszolút nem érzek se lemondásokat, se semmi ilyen dolgot... a férjem mondjuk rengeteget segít, játszik a picikkel, viszi őket mindenhova, valószínűleg ezért. De mi rettentően élvezzük, ahogy fokozatosan fejlődnek, alakul a személyiségük stb... és pont ettől még erősebb, szeretettelibb lett a kapcsolatunk.


Az is bevett szokás nálunk, hogy néha elvisszük a kicsiket a nagyinak, családos barátainknak, és elmegyünk kettesben egy hétvégére kikapcsolódni, pihenni. Szerintem meg lehet oldani, hogy ne kelljen fontos dolgokról lemondani, bár kétségtelen, hogy kell egy bizonyos fokú érettség, kompromisszumkészség a szülőkben.

2010. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Lehet, nem tudom.

Nem voltam még ilyen helyzetben.

Csakhogy fizikailag lehetetlen mosni főzni takarítani, dolgozni és este átváltani démon szerepébe.A nő az nő, akkor is, ha főz mos takarít, nemcsak akkor ha csipkés harisnyát húz és bájolog.

A férfi az férfi, ha melózik, kiviszi a gyereket a játszóra, nemcsak akkor amikor feláll a farka, vagy sörözik a haverokkal.Egyik férfi, vagy nő sem egyforma.A férfi nem egy külön álatfaj, az is ember, mint a nő.sok nő is szeretőt tart, mert otthon unalmas a melózó gyerekekkel játszó férje-neki ez nem elég.

Annyi a bibi, hogy a fiatal, gyermektelen nők és pasik képe a családos nőkről az, hogy elhanyagolta, elhízottak és rusnyák.Pedig lehet egy fiatal nő is rusnya és egy 3 gyerekes anyuka is kelthet feltűnést a strandon is.Nem úgy kell elképzelni, hogy aki háztartást vezet, az már koszos és elhanyagolt és eltűnik az intelligenciája vagy a képessége, hogy nő maradjon.Egy nő vegül is akkor teljesíti be igazán a nőiességét, ha gyereket tud kihordani és megszülni és felnevelni.attól még nem műtik ki a méhét, nem szűnik meg vonzónak maradni,a nő az nő, sőt.

2010. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!