Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Náltok van még spontán szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Náltok van még spontán szex? és orális szex? vagy csak kötelesség szinten kb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hosszabb párkapcsolatban, házasságban nálatok van még spontán izgalom alapú bármilyen szexualitás? Pl hogy a férjed egyszer csak jön, elkap a konyhában, megcsókol, te is beindulsz és ott akkor fel is forr a levegő? Nálatok van még orális szex, főleg olyan ami a nő élvezetét szolgálja, magyarul van olyan hogy kinyal a párotok? Vagy nálatok is ilyen nincs szex/ néha egy szopás, vagy egy gyors menet helyzet van? oké, Nekünk van egy 4 éves fiunk, de sokat van a nagyszüleinél, és akkor is a férjem a haverjaihoz megy, vagy tv-t néz, edz, autót szerel, barkácsol, bármi de rám egy perce sincs. Kb két hete nagyon fájt a hátam, megkértem hogy maszírozzon légyszi meg, azóta is mindjárt jön. Én csak egy kis kényeztetésre vágynék, de a fiunk születése óta, csak én szoptam le, ennyi volt a szexuális aktivitásunk. Másoknál ez működik? 28N (Nálatok lenne, de csak így elfogadja a gyakori)

2020. dec. 11. 12:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
4éve nem volt szex? mi a tök?
2020. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk nincs így.

Mivel szükségem van nekem is szexre és a férjemnek is.

Nekünk is 4 éves a gyerek, de ettől még megmaradtunk férfinak és nőnek, már ami a párkapcsolatot illeti.

Szóval itt valami gond lesz.

Beszéltetek már erről?

2020. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%

Hat erre rabasztal, beszelsz vele h ez igy nem jarja es ha o nem akkor te se csinalsz semmit. Ha nem akar valtozni beallitottsagodtol fuggoen annyit tehetsz hogy:

-szakitasz vele, keresel mást aki majd tudja a dolgat

-nem szakitasz, megcsalod a hata mogott es eled tovabb vele az eddigi eleted

-nyitott kapcsolatot ajanlasz neki

-vagy szenvedsz tovabb magadban es remenykedsz, de lehetseges h kozben o lep felre mert elegge unhatja az otthoni kosztot

Nem tul rozsas a helyzet, meg fiatal vagy es ha csak nem akarsz szenvedni meg kb 40evig igy akkor valamit lepni kell.

2020. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%

5 éve vagyunk együtt, 3 gyerek van (a 2 kicsi közös.)

Tény, hogy kevesebb van, mivel gyakran mire oda jutunk, már fáradt vagyok. De a minőség nem változott.

Én nem szopom le csak úgy, mert nincs is rá külön igénye (a puncit jobban szereti), és tudja a mentalitásom ezügyben. Szexnél van orál (nem mindig), ezt ő kezdi, én folytatom. De ha nincs, akkor csiklóizgatással van orgazmus, soha nem hagy anélkül.


Nem kéne leszopkodnod úgy, hogy ő szart se tesz, mert ez így egyoldalú, és amíg hagyod, addig az is lesz.

32N

2020. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon ritkan egyeztetunk. Mindketten a spontan es a valtozatos dolgokat szeretjuk. Van, hogy a zuhanyzoba csatlakozik hozzam a parom es abbol biztosan szex lesz, de igazabol mindenfelere nyitottak vagyunk. A szex nalunk nincs szigoruan a haloszobahoz kotve. Amennyiben a parom nem akarna velem tobbe szexelni, ugy veget is vetnek a kapcsolatnak, ahogy o is, ha en tennem ezt vele. Ez a normalis.

Kerdezo, ulj le vele es KOMOLYAN beszelgessetek! Mond, hogy ez igy nem fog jol vegzodni..

2020. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk már semmilyen szex nincs, se normál se orál. 47F
2020. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak spontán szex van, rettenetes libidógyilkosnak tartjuk az előre megbeszélt időpontokat, neki alacsonyabb a libidőja de így is teljesen kielégítő a szex, a minőségre nincs panasz. Orál részéről nem igazán, de csak azért mert én nem szeretem a nyalást nő létemre.

Egyetértek az 5. válaszolóval, beszélgessetek erről nyíltan, őszintén, játszmáktól mentesen, mert ha hosszútávon így marad be fogsz csavarodni.

2020. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van spontaneitás. Általában közösen zuhanyzunk, és annak sokszor szex a vége. Sőt... előre megbeszélni sosem szoktuk hogy na most szex lesz. Nagyon furának is tartanám.
2020. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Van minden.



Az meg, hogy 4 éve nincs nálatok semmi komolyabb problémára utal.



A szádat meg ne orálra, hanem verbálra használd! Azaz ne lesz.pd, hanem beszélj vele, hogy ez így baromira nem jó.

2020. dec. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Igaz meg nem vagyunk olyan hosszu ideje egyutt de volt mar tobb hosszu parkapcsolatom is es hasonloan mukodtek.

Nekem nem vagy csak nagyon ritkan megy a spontan szex. Ha nincs semmi mas dolgunk egesz nap csak pihenni, nincs melobol eredo stressz, akkor megy. Egyebkent otthon dolgozunk nekem kb csak napkozben van kedvem a szexhez este mar nem. Plusz en szeretek rakeszulni egy kicsit, tiszta meg rendezett lenni mielőtt megtörténik. Igy van hogy viccelodve megjegyzem hogy akkor beirom a naptárba ekkor meg ekkor van mindkettonknek ideje egy menetre.

Ettol függetlenül jo a szex, a parom tobbet kivanja mint en uh igazabol nekem kell kezdemenyezni mert o mindig benne lenne. Nem volt meg gond belole es szerintem ez nekunk igy jol mukodik. En fel szoktam ajanlani a szopast ha epp nincs kedvem egy teljes aktushoz vagy van hogy pettingelunk. O is többször kinyalna egy aktus alatt.

2020. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!