Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban kötelessége ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban kötelessége ez egy nőnek egy házasságban?

Figyelt kérdés
Óriási dilemmában vagyok és szenvedek.Szeretem páromat de teljesen kikészít a gyakori szexuális igénye.Ő minden nap szeretné én pedig maximum hetente 2-3-szor.Ez folytonos feszültség köztünk,már rengetegszer összevesztünk emiatt.Már előre szorongok ha jön az este hiszen tudom hogy ő "akarja". Azt mondja kapcsolatunk elején nem ilyen voltam.Ez igaz,de azóta már teljesen kiismertem páromat és a tiszteletem felé is kezd csökkenni amiért ennyire első helyre helyezi a szexualitást.Ő azt mondja ez nem így van,szerintem meg így.Nincs egy lazulós és bújós este,mert ha közelítek felé rögtön azt szeretné.Nekem ez nagyon rossz.Más is érzett már ilyesmit,melyikünknek kellene megértőbbnek lenni? Három éve együtt,46/45 évesek vagyunk.
2020. jan. 9. 18:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%

Igazából egyikőtök sem várhatná el a másiktól. Hiszen az ő szemszögéből pont ugyanolyan önzőség, hogy nem elégíted ki, mint részedről azt, hogy ő úgy akar szexelni, hogy neked nincs kedved. Az nem járható út, hogy ha nincs kedved a szexhez, akkor kielégíted kézzel/szájjal? És mondjuk az összmennyiséget meg belövitek a kettőtök igénye közé? Pl. heti 4 szex, 1-2 orál/kézimunka.

Egyikőtökkel sincs baj, mind a kettőtök étvágya "normális", csak az a szívás, hogy baromira nem egyezik.

2020. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
39%

Dehogy kötelesség. Válj el. Nem tudom, mit szeretsz benne.


Aki úgy akar veled szexelni, hogy nem érdekli, te akarod-e, az nemi erőszak.

2020. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
24%
Legalább azzal tiszteld meg, hogy HA, félrelép, akkor ne vedd észre!
2020. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
Tanulságot levonhatod, hogy a házasság előtt érdemes mindent végiggondolni és számításba venni a másik igényeit, valamint megismerni, és nem utána. 40 felett illett volna már ennyi ésszel rendelkezni.
2020. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

#4


Nem. Akkor dugod, amikor ő is akarja. Egyébként erőszak.

2020. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

Nem kötelesség! "már teljesen kiismertem páromat és a tiszteletem felé is kezd csökkenni amiért ennyire első helyre helyezi a szexualitást." A házasságig eljutottatok, akkor ennek hízelgőnek kellene lennie, hogy még mindig ennyire kíván!

Ha nem tudtok kompromisszumra jutni, kér volt házasodni; de ez biztos nem most derült ki!

2020. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
20%

Nem azért, de elvileg szereted vagy csak kedveled mindegy,de nagy dolog lenne este bújás, tv, stb., előtt egy gyorsat kézimunkázni neki, aztán jól lecsapolva nyugodtabban romantikázna Ő is a bújós pléd alatt.

Egy gyors bögrés sütit is szívesen csinálsz neki, vagy egy teát, stb., ..., minden nap.

Nem?

2020. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
37%
Az jobb lenne, ha nem kívánna?
2020. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
"Te beteg vagy! A saját nejem akkor dugom, amikor akarom!" Azt a k....rva eget. Ember, veled súlyos gondok vannak.
2020. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
"Az jobb lenne, ha nem kívánna?" Ti tényleg nem látjátok mi ezzel a gond? Mi a f..sz baja van az itteni embereknek??
2020. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!