Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Becsapott a párom, most pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsapott a párom, most pedig az apai kötelezettségére hivatkozik. Szakításon gondolkodom. Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Együtt élek a párommal, akinek van mástól gyermeke. Nem miattam mentek szét az exel. Sokat veszekszünk a gyerek anyja miatt. Most kiderült, hogy hetek óta, szinte naponta átmegy az exéhez lakást felújítani. Reggeltől estig nincs itthon. Még sajnáltam is, hogy ennyit dolgozik. Erre kiderül, hogy rengeteg időt az exénél tölt... Először tagadta, majd elismerte, hogy így van. Azzal védekezett, hogy ha elmondta volna az igazat, kiakadok, és benne volt a pakliban, hogy nem bukik le. Illetve, hogy apaként kötelessége ezt megcsinálni az exnek hisz ott lakik a gyermek.

Nagyot csalódtam benne. Átvert, hazudott. A bizalmam teljesen oda van. Szakítani akarok. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre, hogy látjátok ezt? Illetve, szerintetek meddig tart ilyen esetben a szülői kötelesség? Valóban az ő dolga a felújítás? Miért nem lehetett volna ezt velem megbeszélni?



2020. dec. 13. 14:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
64%

Számtalan kérdés van ezzel kapcsolatban. Egy elvált pasi aminek van egy gyerek vagy gyerekei és visszajár az exéhez mindig problémás lesz. Őszintén szólva tényleg nem volt olyan akinek nincs kölyke meg exanyucija?! De tényleg... Ez volt a legjobb?

Szakíts vele ha nem akarsz még hónapokat sőt éveket ezzel tölteni.

Keress valóban független GYEREKTELEN férfit.

2020. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Szakíts, ne csak akard. Nincs bizalom, féltékeny vagy a gyerekre, az exre. Nem való ez a kapcsolat neked.
2020. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%

#1-nek: úgy beszélsz azokról, akiknek egy kapcsolatból már született gyereke, mintha selejtesek lennének mindenféle szerethető, emberi tulajdonsások nélkül. Nem minősítem inkább.


#2: Te is aztán szűklátókörű vagy, jól megfogtad a probléma lényegét!


Kérdező: a kérdés, miért titkolta előled. Ezt tudd meg, miért nem merte elmondani. Féltékeny vagy az exére? Ha kicsit is, de van benned ilyen érzés?

2020. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%

#3as önjelölt pszichológusnak... Szövegértés megvan? Ki mondta hogy nem szerethető?

Azt írtam mindig problémás lesz. És tudod miért? Mert nem az ő gyereke és örökre! össze lesz kötve a gyerek miatt az exével. Elhiszem hogy rohadt toleráns mindenki és soha nem lehet olyat mondani hogy nem érdekel más gyereke de könyörgöm ne legyél álszent.

A pasi hazudott és ez még csak a kezdet. Ha a kérdező nem tudja kezelni hogy apuci visszajár exanyucihoz szobafestés címén (jah persze😂) akkor független gyerektelen férfit kell keresni ezt pedig elengedni vissza exanyucihoz. Ilyen egyszerű.

2020. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
14%
Mesélj 3-as, mi a baj?
2020. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Igen, van. Régebben szerettem volna megismerni az exét, hogy lássam, tényleg nincs köztük semmi. Szerinte ez beteg dolog. Ettől úgy éreztem, hogy titkol valamit, és csak pótlék vagyok. Itthon amit kértem, hogy csináljon meg, az azóta sincs kész, oda meg rohan egyből. Mosok, főzök, takarítok rá, és ő meg az exre és a gyerekre áldozza az összes energiáját.

2020. dec. 13. 14:34
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

A kötelességének úgy akart eleget tenni, hogy közben megmarad a kapcsolata veled. Benne volt a pakliban, hogy ez a pozitív végkifejlet lesz, így megpróbálta azt tenni, amit helyesnek vélt.


Miért nem állt eléd ezzel? Hiszti nélkül vele maradsz, ha így tesz?

2020. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor is őszintének kell lenni, ha ettől a másik kiakad. Vállalja fel a tetteit. Egyszer minden kiderül, és a hazugsággal csak rontani lehet a dolgon.

A lakás felújítás szerintem meg nem a társam dolga (max a gyerekszoba). A többit oldja meg az ex, a gyerek meg átjöhetett volna ide addig, amíg tart a felújítás.

2020. dec. 13. 14:45
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

#6


Ha ez a véleményed a párodról, akkor mire vársz? Csodára? Az nem lesz, csak a mesékben. Képtelen vagyok felfogni, hogy emberek benne dagonyáznak a sz.....rban, de az Istennek sem képesek kilépni belőle, csak várják a csodát ,ami ugye nem jön el. Mire jó ez? Értem én, hogy próbálnak javítani, de ha a másikat nem érdekli, akkor mi értelme várni?

2020. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%

1. Azért nem beszélte meg veled, mert hisztiztél volna miatta, és mint látszik, igaza volt.


2. A lakásfelújítás nem az ő dolga, viszont ő szívesen megtette önszántából. Attól, hogy a Józsi meg a Pista nem segít a gyerekének, meg az exének, attól a te párodnak még nem tilthatod meg, ha ő viszont szeretne segíteni nekik.


3. Igen, pótlék vagy, neked nem segít, hazudik neked, hogy az exével legyen. Ha szkaítani akarsz, tedd meg.

2020. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!