Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Becsapott a párom, most pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsapott a párom, most pedig az apai kötelezettségére hivatkozik. Szakításon gondolkodom. Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Együtt élek a párommal, akinek van mástól gyermeke. Nem miattam mentek szét az exel. Sokat veszekszünk a gyerek anyja miatt. Most kiderült, hogy hetek óta, szinte naponta átmegy az exéhez lakást felújítani. Reggeltől estig nincs itthon. Még sajnáltam is, hogy ennyit dolgozik. Erre kiderül, hogy rengeteg időt az exénél tölt... Először tagadta, majd elismerte, hogy így van. Azzal védekezett, hogy ha elmondta volna az igazat, kiakadok, és benne volt a pakliban, hogy nem bukik le. Illetve, hogy apaként kötelessége ezt megcsinálni az exnek hisz ott lakik a gyermek.

Nagyot csalódtam benne. Átvert, hazudott. A bizalmam teljesen oda van. Szakítani akarok. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre, hogy látjátok ezt? Illetve, szerintetek meddig tart ilyen esetben a szülői kötelesség? Valóban az ő dolga a felújítás? Miért nem lehetett volna ezt velem megbeszélni?



2020. dec. 13. 14:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
49%
Persze hogy kereshetsz, de minek. Most is egy gondoskodó férfival vagy, csak értékelni nem tudod. Hidd el, lehet valakivel annyit veszekedni, hogy annak már nincs ereje se őszintének lenni, se otthon lenni. Te írod, hogy állandóan veszekszel vele. Egy gondoskodó férfi nem csak veled lesz kedves és gondoskodó, hanem mással is, és azt te nem fogod tudni elviselni. Akkor majd az lesz a baj, hogy az anyját segíti, vagy egy barátját. Neked senki nem lesz jó csak az, akinek csak te vagy. Olyat még senki se talál, és ez a jó. Ha kicsit feladnad az önzésed, máris jobb hely lenne számodra a világ.
2020. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

"Persze, a gyerek mindig jó aduász az ilyen nők kezében...Vissza is élnek vele rendesen."

Csak aztán egyszer vissza ne nyaljon a fagyi. 😃A hozzád hasonló nők, akik szerint az exet teljes mértékben le kell szrni a gyerekkel együtt a jövőben, na azok is beleesnek általában a saját vermükbe. 😉

2020. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem, egész jó buli egyedülálló anyának lenni. :D A volt férj kidobva, mosni, főzni nem kell rá, de a ház körül mindent csináljon meg, oldjon meg továbbra is. Nagyon rafkósak vagytok. :D
2020. dec. 15. 14:14
 24/32 anonim ***** válasza:
49%
Csak kívánni tudom, hogy tapasztald meg te is, hogy milyen jó is ez. Az egyedülálló anyák a volt férj gyerekeit nevelik fel. Egy nap majd te is rájössz, és a saját bőrödon érzed majd, hogy most mekkora hülyeségeket írtál. De még mindig jobb annak lenni, mint egy rosszindulatú mosogatórongynak, aki ezek szerint útban van ott, ahol van.
2020. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Ezért kell átgondolni, kinek szül az ember. Én simán kisétálhatok a kapcsolatból, és helyre rakhatom az életem. Egy gyereket viszont már nem lehet vissza csinálni...
2020. dec. 15. 15:15
 26/32 anonim ***** válasza:

Tiszta szívből kívánom neked, hogy próbáld ki milyen jó buli. 😉😃És nem, nem tudsz 100%-ra biztosan úgy választani, hogy legalább 20 évig melletted maradjon valaki. Szép elképzelés, de mellette végtelenül buta is, aki a mesékben ringatja magát, mint te is. Most még nagyon "okosnak" gondolod magad, de bármikor rácáfolhat az élet, hogy bizony nem minden úgy zajlik, ahogyan te elképzeled. 🤷‍♀️

És mivel ilyen egoista módon leszóltad az egyedülálló anyákat, akkor lenne egy-két kérdésem, hogy szakítottál már vagy csak osztod az észt a gyakorin? Lehet te is csak rinyálsz, de nem mered meglépni, nehogy 5 percig egyedül maradj?

Az apuka mindenesetre jobban jár, ha te kilépsz az életéből. Egy hisztis pcsával kevesebb lesz az életében. A gyereknek sincs szüksége a klasszikus, beképzelt gonosz mostohára. Szép estét.

2020. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
45%
Asszem kezdem megérteni miért hazudott neked a párod, pedig mélyen elítélem a hazudozást.Rettentően ellenszenves emberi lény vagy, egy igazi energiavámpír. Veled nem lehet, és nem is érdemes őszintének lenni. Túl magas lovon ülsz, de onnan nagyon könnyű pofára esni.
2020. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Az egyedülálló anyákat tisztelem, csak az életképteleneket nem, akik mindenért rohangálnak az exükhöz, hogy az megoldja helyettük a problémákat.

Szakítottam, még akkor megmondtam a páromnak, hogy cuccoljon a volt nőjéhez, vagy ahova akar. Az más kérdés, hogy nem nagyon akaródzik elmenni innen, csak ígérgeti...

Köszönöm, de nem nagyon hat meg, hogy nem vagyok számotokra szimpatikus. Bizonyára nagyon jó életetek lehet nektek is, ha azzal töltitek az időtöket, hogy unszimpatikus embereknek irkáltok itt...

2020. dec. 16. 01:41
 29/32 anonim ***** válasza:
57%

Hmm.... Nem tudom eldönteni, hogy szánjam vagy megvessem azt, aki veled legközelebb összeköltözik jobb híján.

Egyébként kérdeztél, mi válaszoltunk. Sajnálom, ha nem tetszik, hogy nem megsimogattuk a válaszainkkal az öntelt buksidat. Egyértelmű, hogy erre számítottál.

Annak viszont örülök, hogy meglépted a szakítást. Bízom benne, hogy az exed is rájön arra idővel, hogy tőled csak jobbat kaphat. Nem is értem, mit esznek a férfiak ilyen típusú nőneműeken? Lehet jól szoptál. Legalább egy valami van, amit jól csinálsz. 👏

2020. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hűha, most aztán nagyon oda mondtad :D Remélem jobb lett a napod tőle, mert akkor már megérte ;)
2020. dec. 16. 10:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!