Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Voltatok már vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már vagy vagytok együtt olyan fiúval, akiről egyértelműen lejött, hogy nőgyűlölő?

Figyelt kérdés
Milyen volt így a kapcsolatotok?

2020. dec. 13. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Enyhe provokatív kérdés.

Fogalmazási mód és provokatív szavak tekintetében még kicsit fejlődni kellene.

Provocation level 4/10

2020. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Persze, csak ilyenekkel jövök össze.
2020. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez mégis mitől lenne provokatív?:D

Nőgyűlölő pasik léteznek, ha tetszik ha nem, én pedig konkrétan rákérdeztem arra, amire kívancsi vagyok, mindenfajta provokáló szándék nélkül:D

2020. dec. 13. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Sosem járnék olyan emberrel.
2020. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nőgyűlölő pasival hogy lehet összejönni? Hisz ő gyűlöli a nőket.. feltételezem nem akar kapcsolatot olyannal, akit gyűlöl.
2020. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Csak olyan volt, akit elutasítottam és ennek hatására derült ki, hogy amúgy mennyire megkeseredett és mennyire nőgyűlölő.
2020. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

En kisse nogyulolo vagyok. Igaza van az elozonek, paradoxon.


Nogyulolo ferfi nem jon ossze novel.


Inkabb ugy kene fogalmazni, hogy tetszett-e nekik nogyulolo ferfi.



36F incel

2020. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Igen, még 19 évesen (tehát jó 10 éve).

Ismerkedéskor titkolta a gondolkodását. Nem kifejezetten gyűlölte, hanem inkább lenézte a nőket, és ha úgy viselkedtem, ahogy szerinte nőnek nem illik, egyből savazott. Pl. nem volt szabad wc-zésről beszélnem, kifejezetten megkért, hogy ha nála vagyok, ne menjek kakilni, vagy ha igen, akkor úgy tegyem, hogy nem tud róla. Politikáról nem volt szabad vitatkoznom. Ha valamiben kitartottam a véleményem mellett, akkor szólt, hogy baromira nem nőies az akadékoskodásom, és ha az anyja ilyet csinált, akkor az apja már leqrvázta és az asztalra csapott, pedig az övékké jó házasság, 30 év után is szerelmesek, stb. Tudnia kell a nőnek, hogy hol a helye és kész.

Másrészt pedig, olyan képe volt a nőkről, hogy semmi erkölcsük, tartásuk, becsületük, tipikusan nőies dolog félrelépni, ok nélkül eldobni, lecserélni a párunkat, 0 érzelmet mutatva. Végül szakítottam vele és 4-5 hónap múlva összejöttem mással, és ezt azóta is a nézetei igazolálásnak tartja:

- szerinte én ok nélkül szakítottam, egyik pillanatról a másikra, elmúltak a hormonok, primitív ösztönlény vagyok, azért szakítottam

- szerinte én csaltam azzal, akivel utána összejöttem, mert olyan szerinte nincs, hogy egy lány nem gyászolja meg az első kapcsolata végét, hacsak nem volt már meg az új kan

- szerinte nem is volt tisztán kimondva a vége, benne volt a pakliban, hogy csak az eszemet játszom (a szakítás után nem találkoztunk már soha többé, szóval neki az nem volt elég, hogy kimondtam, hogy nem akarok többé vele lenni + 4 hónapja nem látott már egyáltalán)


Ritka az ilyen (mivel az éremnek 2 oldala van általában), de 0 igaza van az egészben. :)


Azóta megtanultam szűrni, elkerülni az ilyeneket.

2020. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is volt 19 evesen mint az utolsonak 😅bar igazabol o nem a noket gyulolte hanem az embereket .. minden no f asszopo k urva volt es minden ferfi budos kutya .. csak o volt a tokeletes de emelett sajat magat is utalta..🤷‍♀️

Enis megutaltam es leleptem tole..

2020. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!