Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik a barátom pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a barátom pedig tegnap találkoztunk?

Figyelt kérdés

2 hét után tegnap találkoztunk mert hiányzik, de csak 4-5 órára. Nem merem neki mondani hogy találkozzunk mert tudom hogy azzal jönne hogy drága az üzemanyag, és hogy hamar megunjuk egymást. Nemtudom hogy oda menjek hozzá vagy ez már nagyon ráakaszkodás?

19/L 20/F 2 éves kapcsolat



2020. dec. 14. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt bár baj van szerintem. A megunjuk egymást résszel. Úgy érzem ő már nem annyira szerelmes, mint te. Javíts ki, ha tévedek.
2020. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Énis így érzem, de annyira szeretem hogy nem tudok tőle elszakadni
2020. dec. 14. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Drága az üzemanyag" Hát, ha nekem ilyet mondana a barátom már nem lenne a barátom, mondjuk nem is jutnánk el eddig, mert én is megyek hozzá, nem csak ő kocsikázik értem.
2020. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú nem a barátod, csak néha megdug, ha olyan kedve van.
2020. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Tini szenvelgés...
2020. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Ugy ahogy #5 mondja, nojetek fel.
2020. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!