Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy ne csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne csináljam ezt?

Figyelt kérdés
A barátom volt párjait nézegetem a közösségi oldalakon rendszeresen. Igazából már semmit nem vált ki belőlem a dolog, inkább csak megszokássá, napi rutinná vált. (Tehát nem leszek se féltékeny, se nem utálom őket, inkább csak kíváncsi vagyok.) Az sem segít, hogy nagyon aktívak a közösségi oldalakon, illetve influencer az egyikük, így sokmindent megoszt magáról, gondolatokat, múlt béli dolgokat, jövőbeni terveket, hogy mit vásárolt, mit csinál egy nap stb. Ezért mégjobban “ráfüggtem” a nézegetésre. Hogyan szokhatnék le róla? Kicsit talán speciálisabb a helyzet, nem az van hogy havonta feltölt egy képet magáról. Nem nagyon tudnám megmondani miért csinálom..

2020. dec. 15. 23:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az kimaradt a sztoriból, hogy talán egy dolog rosszul esik, az pedig az, hogy a barátom barátai, akik már az én barátaim is lettek (én barátnak tartom őket legalábbis) folyamatosan likeolják a volt barátnőket. Nem utálkozást várok el, félreértés ne essék, de kicsit tényleg zavar. Ezen hogy dolgozhatnék magaban/on?
2020. dec. 15. 23:14
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Féltékeny vagy mert nem vagy olyan jó mint a barátod exei.

Ez van fogadd el

Pacsi

2020. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki futni fél órára, amikor nyomozni kezdenél!
2020. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a mozgás amúgyis rámférne 😅 azért még valami ötlet? Esetleg aki még ilyen hülye helyzetben van/volt írna?
2020. dec. 15. 23:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem viccből mondtam a futást. Az barátnőm minden női ismerősömet nézegeti. Vagyis nézegette. Már lassan csak az maradt, hogy FB-n őt tiltom le. Semmi oka nincs féltékenkednie, gyönyörű, de betegesen féltékeny.

Több év után az egyik exem kérdezett tőlem valamit. Válaszoltam. Ha megtudná... Pedig semmi több nem történt. Nagyon gyilkolja ez a kapcsolatot.

2020. dec. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kiprobalom mindenkepp 😊 Nálunk szerencsére minden rendben. Nem féltékenykedem, semmit nem csinálok, “csak” titokban lesegetem őket. Nagyon rossz nekem is! Nem birom megállni! Már letiltottam őket, de nem bírtam ki és visszaoldottam.. beteges komolyan. Neked elmondta a barátnőd, hogy nézegeti őket vagy hogy derült ki? Te hogy reagáltál?
2020. dec. 16. 00:18
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha lett egy női ismerősöm, akkor ő is azonnal bejelölte, hiszen a párom és aki az én ismerősöm, az az övé is. Csak én mondjuk évek óta ismertem a másik nőt, beszélgettünk többször, ő meg 2x köszönt neki.

Kikapcsoltam, hogy kiírja a FB, ha új ismerősöm lett. Semmit nem ért, mert ugyanígy azonnal bejelölt mindenkit, akit én. Tehát naponta nézegette az ismerőseimet. Most nem publikus, hogy kik az ismerőseim.

Beteges dolog, hogy minden női ismerősömet azonnal ismerősnek jelöli, hogy képben legyen.

Gyakorlatilag mindekivel összebarátkozik és elkezd rólam panaszkodni nekik, hogy engem megutáljanak. Ez sikerült is olyanoknál, akikkel valójában csak pár szót váltottam, de ismertük egymást évek óta, sok közös ismerősünk volt. Az ilyeneket töröltem, tiltottam és közöltem, hogy számomra nem léteznek. Szándékosan nem megyek a közelükbe, nekem nem nagy veszteség, főleg úgy, hogy gyakorlatilag nem ismernek, de nekik megvan rólam a véleményük... Az ilyen söpredékre nincs szükségem, de hiába a nagy barátnőzés és nem viszem a páromat a közelükbe és szóba sem állok velük. Viszont, ha véletlenül összefutunk és rákérdeznek a dologra, akkor elmondom a véleményemet mindkettőjükről.

Elsősorban az ismerőseimet védem a barátnőmtől, mert tudom, hogy mennyire tud manipulálni.

2020. dec. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez nagyon durva, sajnálom. Ne haragudj, hogy ezt mondom de ez már toxikus a barátnőd részéről. Én a helyedben, nem bírnám.


Gondold el, ezt most úgy mondom, hogy amit én csinálok se normális.

2020. dec. 16. 00:51
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

#5

Miert kell valaszolni az exnek? Biztosan nem olyan dolgot kerdezett toled, amire csak te tudod a valaszt a foldkereksegen...

2020. dec. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

9!


Miért nem válaszolnék?

Éppen olyat kérdezett, amire csak én adhattam választ.

Nem kérdezett a magánéletemről, én sem az övéről.

2020. dec. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!