Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért jó ez nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért jó ez nektek?

Figyelt kérdés

"Megvert, megcsalt, kidobott terhesen, rendszeresen megaláz, bántja a gyereket, féltékenykedik, válni akar és nem marad semmim, kutyámat rugdossa, szüleimet sértegeti, elveszi a fizumat, drogos, piás, félhomár, fekete, a lányomra pályázik pedig csak 12,..."


Ilyeneket olvasok itt, a pasitokkal kapcsolatban. Nem értem. Nem értem, hogy miért jó ez nektek? Miért kell ez nektek?

Minek kezdtek kapcsolatot, és miért nem jó nektek az, hogy szeretők legyetek?

Nem jobb egy külön lakásban élni, egyedül, vagy a gyereketekkel, anyagilag támogatva, rendszeres szexel, függetlenül?


2020. dec. 17. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Azért kezdünk kapcsolatot, mert nem mindegyikünk akar egy férfi krvája... akarom mondani, szeretője lenni. Szerencsére nem mindegyik párkapcsolat olyan, mint amiket itt felsoroltál, vannak normálisan működők is. Nyilván amikor összejövünk egy pasival, normális kapcsolat a célunk, nem az, hogy rendszeresen meg legyünk verve.
2020. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Kiragadtál néhány szarul működő kapcsolatot, ettől még nem lesz mindegyik ilyen. A kapcsolat lényege meg hogy testileg és lelkileg is van egy társad. Persze aki mondjuk nem igényli az érzelmi törődést és biztonságot, annak elég egy szerető
2020. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Aha. Mert a szeretőre senkise emel kezet, nem hagyja ott a pasija terhesen, nem fogja megalázni (mármint azon felül, hogy a szeretője), és mindig támogatja a pasija anyagilag.

Micsoda álom!


A valóságban meg ha egy pasi agresszív, drogos, stb, az a szeretővel IS ilyen.


Kivétel ez alól a fekete. Természetesen a bőrszín megváltoztatható. (Nem is értem, miért van a listádon.)

2020. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Amikor meg sok nő itt leírja, hogy boldog, harmonikus párkapcsolatban vannak el vannak küldve a fenébe, hogy hazudoznak, vagy nekik könnyű mert kifogták a felső 10% valamelyikét, és az meg tutira csalja őket.

Miért vagytok ennyire buták és negatívak? Igen, van egy réteg, amelyik így él. De egy ilyen kérdésre jut vagy harminc válasz, hogy engem sosem ütött meg senki, csak kölcsönös tiszteleten alapuló kapcsolatban vagyok hajlandó létezni, egyedül is jobb mint egy ilyennel....miért nem ezekből általánosítasz, miért abból az 1-2 kilógó kérdésből?

2020. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan oldalról merítesz statisztikát, arányokat, amit arra hoztak létre, hogy írják le a párkapcsolati PROBLÉMÁIKAT. Tehát itt gyakorlatilag minden kérdés erre irányul, így nyilván soknak tűnik és oltári hülyeség ezalapján eldönteni, hogy szinte minden kapcsolat ilyen.

Akinek rendben van a kapcsolata, az nyilván nem ír ki kérdést, vagy max ilyen piti problémákról (férjem nem mosogatott el, feleségem túl sokat készülődik stb). Én szeretek ide járni válaszolgatni, meg olvasgatni is annak ellenére, hogy évek óta egy jó kapcsolatban vagyok. Nekem ez olyan mintha fórumozgatnék, tanácsokat osztanánk oda-vissza egymásnak, sok jót olvasni itt azért. Viszont ha kinézel a monitor mögül, feltűnhet, hogy itt, ebben a kategóriában saccperkábé 10-15 kérdés íródik ki naponta, ez hol van ahhoz, hogy hány millióan élnek kapcsolatban?


Én a saját ismereteimre alapozva (lehet csak jó emberek vesznek körül), a családban és a barátoknál a jó és a rossz kapcsolatok kb 90-10 arányban vannak.


22N

2020. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ahogy az előttem szóló is mondta, ez alapvetően egy problémamegoldó oldal, illetve ugyanazok a személyek is kiírhatnak több kérdést, szóval ez nem annyira reprezentatív. Most gondolj bele, hogy nézne ki a Gyakorin egy olyan "kérdés", hogy "Szerető családom van, boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek, rendben van az önértékelésem és az életem, jó állásom van, igazából nem is kérnék tanácsot semmiben, csak dicsekedni akartam."


A másik meg, hogy nem minden bántalmazó kapcsolat indul ám bántalmazónak. Sőt. A legtöbb pont hogy úgy kezdődik, hogy a bántalmazó kifejezetten kedves, fűt-fát megígér, szinte már túl jó, hogy igaz legyen, aztán mire becserkészi az áldozatot, kiderül, hogy azért tűnik jónak, mert nem igaz. Ugye alapesetben ha már az első randin azzal indítana, hogy felpofozza, akkor valószínű nem lenne második randi, viszont így, hogy megalapozta a bizalmat, és már kötődik hozzá érzelmileg az áldozat, azt fogja gondolni, hogy "De hát biztos meg fog változni, olyan jó ember!" Sőt, ha a bántalmazó észreveszi, hogy a másik szakítani akar, akkor visszahozza a kezdeti románcot, aztán visszavonul bántalmazó üzemmódba.


Sőt, nagyon sokszor van olyan, hogy mire az áldozat felismeri, hogy valami nem oké, addigra a bántalmazó már elmarta a szeretteitől, elhitette vele, hogy ő nélküle nem megy semmire, hogy nem elég jó ahhoz, hogy mást találjon, anyagi függésben tart, sokan meg is fenyegetnek. Az még plusz teher, ha esetleg mondjuk van közös háztartás, vagy gyerek, vagy hitel, mert akkor ezeket le kell rendezni, illetve az is nehezíti a dolgokat, ha mondjuk a bántalmazó tudja, hogy hol lakik anyád/legjobb barátnőd/akihez menni tudsz, mert képes utánad menni és zaklatni, egy (azt hiszem, Amerikai) statisztika szerint egy ember általánosságban 7-szer próbál elmenekülni a bántalmazó partnerétől, mire kiszabadul.


Ezt csak azért írtam le, mert nem olyan fekete-fehér a dolog, hogy aki belemegy egy bántalmazó kapcsolatba, az gyáva, és biztos neki jó így. Nagyon sokszor komoly pszichológiai játszmák és nagyon erős visszatartó tényezők vannak a háttérben, ami tényleg egy olyan durva helyzet, hogy az őrület egy természetes válaszreakció, és ember legyen a talpán, aki kibírja.

2020. dec. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!