Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdeklem vagy nem ezt a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vagy nem ezt a srácot?

Figyelt kérdés
Régen szerelmes volt belém, látszott is rajta, mondta is. Kb. 9 hónap után megváltozott, ki is mondta, hogy elmúltak az érzései. Sokat veszekedtünk akkoriban, gondolom emiatt. Én szeretem, és nem akartam úgy vele lenni, hogy ő már nem, ezért többször mondtam neki, hogy hagyjuk inkább az egészet, de mindig folytatni akarta. Találkozunk sokat, ha meglát mosolyog, szeret velem lenni, érdeklődik mi van velem, persze szex is van ami nagyon jó, elvagyunk, de nem mondja, hogy szeret, max néha egy egy megnyilvánulásomra mondja azt, hogy "de szeretlek". Mi lehet benne, mért van velem, ha már nem szerelmes? Lehet ebből így még valami?
2020. dec. 17. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
igen, még lehet... tini kategória, ha a moderátorok is úgy akarják
2020. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj ez a tini kategória duma.. Nem tini vagyok, persze lehet írni, hogy felnőtt ember nem gondolkodik így stb, de marhára nem egy 13 éves tapasztalatára van szükségem, és nem 13 vagyok, de nyugodtan írjátok le még páran, hogy azon a szinten vagyok.. Attól nem lesz úgy.
2020. dec. 17. 18:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, amíg nem talál helyetted mást, addíg jó leszel arra... de ne legyen igazam, legyünk inkább naivak, és mondjuk azt, hogy szegénykém bizonytalan az érzéseiben, és idővel, mondjuk egy hónap múlva, vagy fél év múlva, vagy egy év múlva lehet, talán újra komolyabban érezni fog irántad valamit.
2020. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Attól nem lesz úgy."


Attól nem, de amúgy igen! :D


Abból amit idefirkantottál senki nem tudja megmondani... beszélj vele!

2020. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tapasztalatok érdekelnek, hátha volt valaki ilyen helyzetben.. Tudom, hogy valószínűleg nem ő lesz a férjem, csak nem értem, mért van velem, mért tesz meg értem dolgokat, mért hoz miattam áldozatokat, ha nem szeret. Milyen érzés lehet benne, ha szeret velem lenni, ha szeret hozzám bújni, de nem szerelmes?
2020. dec. 17. 18:35
 6/11 anonim ***** válasza:
tini vagy bakker, húzz a tini kapcsolatokba
2020. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én felnőttként írok a megfelelő helyre. Te meg attól, hogy 16 vagy, már azt gondolod, hogy a 13 éves pisis? Ezt a gyerkes szenvelgést, amit levágtál, kb bárki rájön, hogy gyerek vagy még. Viselkedj szépen úgy, és húzz alduni .
2020. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert jo erzes neki ezeket tenni. Tarsas lények vagyunk. Attol meg nem kell szeretnie.
2020. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sokaknak fájni fog, amit most írok. Az embereket az zavarja leginkább a másik emberben, ami önmagukban is nagyon erősen megvan. Tehát akik itt tiniznek, azok sajnos nagyon nincsenek még felnőve. Sajnállak titeket emiatt, de a kérdésem teljesen más volt, nem az, hogy mi az, amit utáltok magatokban;)
2020. dec. 17. 19:09
 10/11 A kérdező kommentje:
Leginkább abból látszana, hogy ti érett felnőttek vagytok, ha megpróbálnátok értelmes választ írni ;) De akinek ez nem megy, az valószínűleg 10 éves, agyilag legalábbis biztosan. Menjetek inkább anyucihoz, nektek még nem való az internet.
2020. dec. 17. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!