Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem azt érezni, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem azt érezni, hogy nem érdeklem már a srácot?

Figyelt kérdés

Ismerkedési fázisban vagyunk még, mindennap beszélünk. 2x találkoztam eddig vele és a találka alatt minden jònak tünt, megölelt.

Azt érzem, hogy mégis mássabb azòta, előtte picit érdeklődőbb volt.Nem tudom mit tehetnék ez ellen.

19/L


2018. jún. 22. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt várja, hogy te is lépj valamit, mondjuk valamilyen pozitív visszajelzést vár. Nekem is volt olyan esetem, hogy nem tudtam eldönteni, a lány csak zavarban van, vagy nem jövök be neki, és nem mertem tovább közeledni, nehogy hülyét csináljak magamból. Mondjuk te is felajánlhatsz neki valamilyen programlehetőséget, vagy ha találkoztok, akkor érintsd meg őt, simogasd meg, mondd el, hogy jól érzed magad vele stb. Ha erre sem lesz vevő, akkor lehet, hogy talált valaki mást.
2018. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is esélyesnek tartom, hogy kicsit elbizonytalanodott. Ha nem mutattál felé valami egyértelmű, de nem túlzó lelkesedést, akkor lehet, hogy "jobb a békesség" alapon inkább visszavett.


Próbálj vele közvetlenebb lenni. Ha utána sem változik, akár rá is kérdezhetsz, hogy van-e valami gond, vagy akármi.


De az is lehet, hogy ahogy megismer, kezdi úgy érezni, hogy nem egymást keresitek. Adj ennek még egy kis időt.

2018. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!