Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is zavarja az,ha a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavarja az,ha a párja ellenkezőneműekkel messengerezik?

Figyelt kérdés
A párom ,változó intenzitással,szinte állandóan irogat valakivel,nem mindíg ugyanazzal.Ez engem nagyon zavar,már azon gondolkodom,hogy szakítok vele. Ha rákéedezek,azt mondja,ezek csak barátok,de akkor miért nem ismerhetem őket személyesen? A hangok állandóan ki vannak kapcsolva,általában elfordítja a mobilt,amikor csetel,tegnap nem tette,a profikép alaján egy nála 19 évvel fiatalabbal ír.

2020. dec. 18. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed jól magadat akkor szakíts, de előbb gondolkozz el azon, hogy nem-e túlzás a részedről, mármint, nyilván te tudod azt, ha szinte valóban állandóan és nem tudtok funkciónálni, mint párkapcsolat, abban az esetben erről beszélj vele, ha nem történik változás, abban az esetben lépj ezzel.

Elsőként nézd meg azt, hogy neked az önbizalmad rendben van-e, amennyiben magadba is nézel és valóban úgy látod, hogy minden okés, abban az esetben is lépj.

2020. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem az önbizalom a kérdés. Tegyük fel, egy jó, egészséges önbizalommal teli ember van egy kapcsolatban. Erre a másik fél félreérthető módon kezd el viselkedni. Namármost ha ez hanyagolással is társul, a másik kérdéseire nem válaszolással, a másik érzéseinek semmibe vételével, akkor egy egészséges önbizalmú ember önbizalma is csökkenhet átmenetileg a bizonytalanság miatt, amit a másik viselkedése okoz. Tudod mennyi húde tele vagyok önbizalommal ember nem veszi észre ha csalják?
2020. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Képről állapítottad meg, hogy 19 évvel fiatalabb, vagy kinyomoztad?
2020. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Normális párt kell választani, és akkor nincs ilyen probléma.
2020. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3,válaszoló,a kép alapján megtaláltam az ismerősei között,házas 3 gyerek is van.
2020. dec. 18. 21:02
 6/7 HutOfBabaYaga ***** válasza:
És most?
2020. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Játszmázik esélyesen a párod. Nézz bele, megtalálod aközben ahogy nézed/hallgatod, lehet ismerős lesz a dolog.


https://www.youtube.com/watch?v=bi0qKKN8dOI&ab_channel=FIXTV..


Mindent elmondanak, amit tudni érdemes erről.

2020. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!