Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy megunt a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy megunt a pasim?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldonteni hogy miert ilyen furcsa

Kevesebb a szex is

Munka utan egybol a haverjaival jatszik


Most nem tudom hogy a sok munkatol stresszes?

Vagy megunt?

Vagy megcsal?



2020. dec. 19. 11:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
90%

Én is így jártam, minden más fontosabb lett nálam, meg kellett elégednem 2 hetente egyszeri találkozóval, de közben meg elvárt volna mindent, azt is hogy feladjam az életem miatta.

Az, aki az elején volt, teljesen eltűnt belőle. Sajnos nagyon rossz irányba megváltozott.


Azért a helyedben megpróbálnám leültetni, hogy komolyan megbeszéljük. És ha nem változik, akkor ez ennyi.

2020. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod kedves kérdező. Két ember kell hozzá. El kell vele beszélgetni, ha nem megy, akkor felesleges tovább erőltetni.
2020. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
9%

"Az elejen az eddigi osszes pasim torodott velem"


Az elején is láthattad, hogy kivel állsz össze, mi várható.


Másrészt a "logikádból" az következik, hogy csak az elején kell törődőnek lenni, utána lehet hanyagolni a nőt, addig amíg ki nem durran a lufi. Az meg nem 2 nap múlva lesz.

2020. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 FoxtrotLidérc ***** válasza:
75%

Énidő mindenkinek kell - de ez nem mehet a párkapcsolat rovására. Pároddal feltétlenül beszéld ezt meg! Vagy... Javaslom, hogy tartsatok minden héten három gépmentes napot! Helyette meg romantikázzatok. :)))


Ha nem megy bele, akkor - ha tudsz - költözz egy időre külön. Ha nem, érdemes ultimátumot adni - vagy a gép, vagy te. Ha a gépet választja, az sajnis annyit is ért...

2020. dec. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!