Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasim túl félénk! Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim túl félénk! Vagy csak egyszerűen megunt?

Figyelt kérdés

Békülőben vagyunk a volt barátommal(én 20, ő 27)

Múlthéten megkérdezte nem lenne e kedvem talizni, én mondtam persze, ő írta,akkor majd megbeszéljük meg.1 hét telt el azóta beszélünk szinte minden nap,és még csak fel sem hozta. Lehet,hogy fél kibékülni?Tart tőle,hogy lecseszem? Tegnap este felidegelt, írtam neki egy sms-t,hogy eddig annyira akarta most meg már nem is érdekli. Erre ma reggel válaszolt,hogy de érdekli de nem volt ideje.blabla. Milyen talit találjak ki,hogy ne érezze magát feszélyezve?:D Ismerem már,tudom hogy adja a keményet, de belül mélyen fél ő ettől.


2011. febr. 24. 11:48
 1/6 A kérdező kommentje:
"megbeszéljük meg"-->bocsi kicsit elírtam XD :D az őrületbe kerget, már írni sem tudok.
2011. febr. 24. 11:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Az őrületbe kerget-akkor mit akarsz tőle?Szerintem azon gondolkodik,hogy megéri-e ez neki...
2011. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyalj neki egy kicsit.
2011. febr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet hihetetlen,de valamiért az ilyenek vonzanak, minél elérhetetlenebb,annél jobban érzem,hogy ő kell nekem...
2011. febr. 24. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Pasi vagy, ugye?
2011. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem , lány vagyok...:D lehet ez a gond?
2011. febr. 24. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!